Rüyada Burun Silmek

Rahata ermek ve sıkıntıların hafiflemesi sonucunda yeniden ümitlenmek, hayal kurmak ve çevresine pozitif görünmek anlamındadır.

Burun silmek kişiyi yatağa düşürmeyecek küçük hastalıkların habercisi olduğu gibi, bir işten istenilen sonuçları alarak ayrılmak şeklinde de yorumlanır.

Temiz kazanç elde etmek için iş değişikliği yapacak olan rüya sahibinin istediği hayat koşullarını oluşturabilmek için çok çalışacağını, evli kimselerin de iş hayatlarında aile ve eşlerinden destek göreceklerini temsil eder.

Zahmetlerden kurtulmak, sıkıntıya düşen bir işi düze çıkarmak, maddi durumu düzene sokmak için yakın akrabalarla işbirliği yapmak veya sahip olunan işe bir ortak alarak sorumlulukları biraz daha azaltmak anlamındadır.

Burnunu sildiğini gören kişinin talihi de açık olur ve büyük sorunlarla uğraşmadan, genellikle eğlenceli, zevk içinde geçen bir hayata sahip olur.

 

Rüyada Bebeğin Burnunu Silmek

Düşkün veya çaresiz durumda olan bir kimseye el uzatıp, şefkat göstermek manasına gelir.

Hamilelik anlamına da gelen rüya, kişiye hayat boyu yardımcı olacak bir hizmetkarın da işaretidir. Güzel haberler almaya ve mutlu süren bir evliliğe, her zaman anlayış görmeye de tabir edilir.

Gelir kaynaklarını düzene sokmak ve harcamaları kısarak kısa sürede toparlanmak, yeni eşyalar almak ve daha büyük bir eve taşınarak konforlu bir hayat sürmek demektir.

 

Rüyada Burun Akması

Kısa süreli planlar yapanların bir türlü işlerini yoluna oturtamadıkları için planlarını başka zamanlara ertelemek zorunda kalacaklarını bildirir.

Burnunun aktığını gören kişi eşinden kıymet bilmeyen cümleler duyar ve sürekli isteklerle karşılaşır.

Hatalardan, yanlışlardan dönmeye ve daha düzgün yaşamak için gayret sarf etmeye yorumlanır.

 

Rüyada Burun Silmenin Tabiri

Hayatına karışılmasından rahatsız olan ve seçimlerini tamamen kendi başına yapan kişilerin, zaman zaman dediğim dedik tavırlar içinde olsalar da, her işlerini tek başlarına hallettiklerini, her koşulda hayatlarını en iyi şekilde devam ettirebilme becerisini gösterdiklerini ifade eder.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.