Rüyada Burun Karıştırmak

Kişinin rahatının bozulmasına ve sıkıntıya girmesine delalettir. Çünkü burun genellikle rahatlık, mutluluk ve neşeye işaret eder.

Rüyasında burnunu karıştıran kişi, rahatını bozacak hareketlerde bulunur ve kötü arkadaşlıklar edinir.

Bazen de bu rüya kişinin aile efradında meydana gelecek sıkıntılara ve kavgalara, eşler arasında görülecek mutsuzluk ve huzursuzluk hallerine yorumlanmaktadır. Rüyada burnunu karıştırıp içinden bir şey çıkaran kimse büyük bir mal sahibi olur ve para kazanır.

Aynı zamanda bu rüya maddi ve manevi rahatlığa ve huzura, kişinin başına gelecek olumlu hadiselere yorumlanmaktadır.

Rüyasında burnunun içinden sümük çıkaran kişinin elinden bir miktar mal çıkar.

 

Rüyada Burnun İçini Görmek

Rüyada burnunun içini gören kişi, aile saadeti yaşar.

Bu rüya sizin arkadaş, akraba, aile bireyleri gibi çevrenizde bulunan ve sizin için önemli olan kimselerin sembolüdür. Bu nedenle burnun içinde görülecek iyi veya kötü durumlar bu kimselerin başına gelecek olaylara veya onlarla olan ilişkilerinize yorumlanmaktadır.

Burnunuzdan kan gelmesi ufak çaplı tartışmalara, burnunuzla oynamanız hayatınızda meydana gelecek değişikliklere, burnun içinden çıkan kıl zenginleşmeye ve kendinizle beraber sevdiklerinizi de kalkındırmaya yorumlanır.

 

Rüyada Burnunun Küçüldüğünü Görmek

Rüyada burnun küçülmesi, kişinin başına gelecek bir felakete, hakaret işitmeye ve hakkında dedikodu yapılmasına delalet eder.

Burun küçülmesi bazen de iş hayatındaki zorluklara ve başarısızlıklara yorumlanır. Burnun büyümesi ise genişlik, zenginlik ve ferahlık anlamlarına gelmektedir.

Rüyada burunda görülen iyilik maddi manevi her konuda yaşayacağınız güzelliklere ve elde edeceğiniz nimetlere yorumlanırken, kötü durumlar ise bela, musibet veya sıkıntı anlamına gelmektedir.

 

Rüyada Burun Karıştırmanın Tabiri

Rüyada burun karıştırmak, karmaşık ilişkiler yaşadığınızın veya kafanızı kurcalayan birtakım sorunlarla boğuştuğunuzun göstergesidir.

Bu rüyayı gören kişi içinde bulunduğu sıkıntılar için çözüm bulmayı arzulamaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.