Rüyada Burç Görmek

Rüya sahibinin kaderin varlığına inan, inancı güçlü, ilime meraklı ve âlim kimselerden olmak istediği şeklinde tabir edilir.

Bir diğer yandan da karşılaşılacak sıradışı gelişmelerin yaratacağı hayrete ve uyandıracağı gizeme yorulur.

Yenilik ve değişim olarak kabul edilir ve geleceğe duyulan meraka ve yarınlardan beklenilen iyiliğe ve hayra rivayet edilir.

 

Rüyada Burç Yorumu Görmek

Merak edilen konuların varlığı anlamına gelir.

Dilek tutmaya, dua etmeye, gelecek günlere umut bağlamaya, teselli verecek, güzel sözler söyleyecek ve mutlu edecek kişilere ihtiyaç duymaya ve insandaki sığınma duygusuna delalet eder.

 

Rüyada Burç Okumak

Beklenilen bir habere, gerçekleşmesi istenen hedeflere, amaçlara, isteklere ve ideallere tabir edilir.

Bir muradın olması için her yolu denemeye, onun peşinden gitmeye ve ona ulaşmak için yol yordam sormaya ve akıl danışmaya alamet eder.

 

Rüyada Burç Kitabı Görmek

Yetkin kimse olmak istemeye, makam edinmek ve itibar görmek için çabalamaya, daha fazla öğrenmek, bilgilenmek, donanımlı ve kültürlü hale gelmek adına dirsek çürütmeye işaret eder.

Özellikle de ilgi duyulan ve beceri gösterilen alanlara yoğunlaşmaya delalet eder.

 

Rüyada Burç Sembolleri Görmek

Maneviyatın yüksek olduğu anlamına gelir.

Kişinin vefalı, değer yargıları olan, herşeyde mana arayan, herşeye anlam yükleyen kimse olduğuna, tesadüflere inanmadığına, karşılaşılan her kimsenin ve yaşanan her olayın önceden yazılmış olduğunu savunduğuna alamet eder.

 

Rüyada Koç Burcu Görmek

Bu burçtan olan bir kimse ile karşılaşmaya ya da onu olumlu veya olumsuz olarak çok fazla düşünmeye ve kafaya takmaya yorulur.

Koç burcu ile fazla alakadar olmaya ya da koç burcu bir kişi ile bir nedenden ötürü yolların kesişmesine veyahut tam tersi şekilde çatışmaların ve anlaşmazlıkların yaşanması ile yorumlanır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.