Rüyada Bumbar Görmek

Rüyayı gören kişinin maddi gücünü, mesleki tecrübesini, bilgisini ve becerisini çok aşacak bir iş ile uğraşmak zorunda kalacağına ve geri adım atmayı kendisine yakıştırmayacağı için de bu durumun üstesinden gelmek için bir hayli zaman harcayacak ve nefes tüketecek demektir.

Rüya sahibinin hiç hazırlıklı olmadığı ve daha önce de karşılaşmadığı bir sorunlar karşı karşıya kalacağına tabir edilir.

 

Rüyada Bumbar Temizlemek

Rüyayı gören kişinin incelik ve ustalık gerektirecek bir görevi üstüne alacağına, bunun için sıkıntıya düşeceğine ama illa da durumu kotarmak için kendisine karşı mücadele edeceğine, yılmayacağına ve vazgeçmeyeceğine işaret eder.

Rüya sahibi uğrunda ölse de bu sorumluluğu yerine getirmeyi aklından geçirmeyecek demektir.

 

Rüyada Bumbar Dolması Yemek

Rüyayı gören kişinin deyim yerindeyse büyük lokma yiyerek çok büyük laflar edeceğine, gerek maddi gerekse manevi gücünü zorlayacak adımlar atacağına, böyle işlere kalkışacağına, sonradan da pişman olarak kendisine çok kızacağına alamet eder.

Rüya sahibinin büyük bir çıkmaza düşeceğine yorulur.

 

Rüyada Sakatat Görmek

Rüyayı gören kişinin kendisine hayır getirmeyecek bir sermayeye kavuşacağına ama ne hikmetse varlık içinde yokluk yaşayacağına ve bir türlü iki yakasının da bir araya gelmeyeceğine delalet eder.

Rüya sahibi için uğursuz olacak variyete rivayet edilir.

 

Rüyada Sakatat Yemek

Rüyayı gören kişinin başına bela olacak bazı yatırımlara gireceğine, bu işten büyük kar elde edeceğine fakat bu durumun kendisine şifa değil sorun getireceğine işaret eder.

Rüya sahibinin sefasını süremeyeceği ve mutluluğunu yaşayamayacağı paranın ya da eşyaların varlığına tabir edilir.

 

Rüyada Sakatat Temizlemek

Rüyayı gören kişinin büyük çaba sarf etmesine, her zamankinden daha yoğun ve daha uzun saatler çalışmasına ve kafa yormasına neden olacak bir iş yapacağı anlamına gelir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.