Buluşmak

0
530
Rüya tabirleri

Rüyada Buluşmak

Hayırlara alamet eder ve rüyayı gören kişinin hayallerine, isteklerine ve dileklerine kavuşacağı anlamına gelir.

Rüya sahibinin huzurunun, mutluluğunun ve başarısının önündeki engellerin kalkması sayesinde hayatının daha kolay, eğlenceli ve yaşanılır bir hale geleceğine tabir edilir ve güzel günlerin çok yakında olduğunu haber verir.

Şans ve kısmet olarak kabul edilir.

 

Rüyada Sevgiliyle Buluşmak

Rüyayı gören kişinin gönül hoşluğu içinde olacağına, yoğun duygular yaşayacağına, heyecanlanacağı olaylarla karşılaşacağına, hareketli ve hoş günler geçireceğine işaret eder.

Rüya sahibinin sevgilisi ya da eşi varsa onunla aşkının artacağına yorulurken bekâr ve yalnız olması durumunda da karşısına hayırlı biri çıkacağına tabir edilir.

 

Rüyada Biriyle Buluşmak

Rüyayı gören kişinin dertlerinin şifasını, hastalıklarının ilacını, problemlerinin de çözümlerini bulacağına, böylece yüzünün güleceğine, mutluluğunun özel hayatına olumlu yönde yansıyacağı gibi iş hayatındaki verimliliğinin de çoğalmasına vesile olacağına tabir edilir.

Rüya sahibinin hayatının yavaş yavaş yoluna girmeye başladığına delalet eder.

 

Rüyada Eski Sevgiliyle Buluşmak

Rüyayı gören kişinin bir haber alacağına ya da uzun zamandır görmediği biriyle karşılaşacağına alamet ederken aynı zamanda rüya sahibinin meraklandığı bazı konular hakkında bilgi sahibi olacağına ve merakını gidereceğine böylece kafasının da içinin de rahat edeceğine işaret eder.

 

Rüyada Ölmüş Biriyle Buluşmak

Mutluluk ve sevinç demektir ve çok makbul bir rüyadır.

Hasretin bitmesi anlamına gelir ve rüyayı gören kişinin sevdiklerine özlemle sarılacağına ve bir daha ayrılmayacağına alamet ederken bir diğer yandan da rüya sahibinin işlerinden yana yaşadığı aksiliklerin ve engellerin ortadan kalkacağı anlamına gelir.

 

Rüyada Ölülerle Buluşmak

Rüyada ölülerle buluşmak da tıpkı ölmüş biriyle buluşmak gibidir ve rüyayı gören kişinin sevdikleriyle bir araya geleceğine, mutluluk gözyaşı dökeceğine ve hayatının daha güzel hale geleceğine yorulur.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.