Bulmak

0
464
Rüya tabirleri

Rüyada Bulmak veya Bir Şey Bulduğunu Görmek

Çok hayırlıdır ve mutluluğa delalet eder.

Rüya sahibinin hayatında güzel, olumlu ve sürpriz gelişmeler meydana geleceğine, beklemediği bir anda üst üste müjdeli haberler alacağına ve yüzünün güleceğine delalet eder.

Bu rüya uğur olarak kabul edilir ve genel anlam itibariyle madde ile açıklanır.

Kişinin maddesel konularda kazanımı olacağına tabir edilir.

 

Rüyada Altın Bulmak

Rüyada altın bulmak, rüyayı gören kişinin işinden yana şansının yaver gideceğine, elinin bolluğa kavuşacağına, işlerinin açılacağı bir döneme gireceğine ve bunun avantajlarını kullanmayı başaracağına ve kasasından yana kara geçeceğine delalet eder.

 

Rüyada Gümüş Bulmak

Rüyada gümüş bulmak, rüya sahibinin borçlarını temizleyeceğine, kolay yoldan gelir elde edeceğine, geçim derdinin olmayacağına, karlı bir iş ortaklığı yapacağına ve bu işin bütün bir hayatını ve geleceğini olumlu yönde etkileyeceğine tabir edilir.

 

Rüyada Yiyecek Bir Şeyler Bulmak

Rüyada yiyecek bir şeyler bulmak, rüyayı gören kişinin müsrif kimse olduğuna alamet eder. Kişi, gereksiz yere parasını savurmak ve malının kıymetini bilmemek sureti ile ileride yokluğa düşecek demektir.

 

Rüyada İş Bulmak

Rüyada iş bulduğunu gören kişinin hayatında hayırlı ve yeni gelişmeler yaşanacaktır diye ifade edilir. Kişinin sürpriz gelişmeler yaşayacağına, beklentilerinin gerçekleşmeye başlayacağına ve şansının kendisinden yana olacağına rivayet eder.

 

Rüyada Kayıp Eşyayı Bulmak

Bir kişinin rüyada kayıp bir eşyayı bulması demek, o kişinin hayallerine kavuşacağına, aradığı huzuru ve mutluluğu yaşayacağına, sevineceği ve heyecanlanacağı sözler işiteceğine ve kısmetinin açılacağına işaret eder.

 

Rüyada Terkedilmiş Bebek Bulmak

Rüyada terk edilmiş bebek bulmak, kişinin erkekse çok babacan kadınsa da çok anaç olduğuna, sevdiklerine kendisinden daha fazla değer vereceğine, onları kendi gözünden bile sakınacağına yorulur.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.