Rüyada Bulanık Görmek

Kişinin yarınlarından yana karamsarlığa, umutsuzluğa ve hayal kırıklığına düşeceğine delalet eder.

Rüya sahibinin deyim yerindeyse önünü göremeyeceği için iş yapmak, ev değiştirmek, eşya satın almak ve benzeri değişiklikler yapmaya cesaret edemeyeceğine bir süre sabit halde durmak zorunda kalacağına yorulur.

Kişi, bir adım bile atamayacak duruma gelecek ve sıkıntılı günler geçirecek demektir.

 

Rüyada Bulanık Su Görmek

Rüyayı gören kişinin yapacağı yanlış, hatalı ve kusurlu işler nedeniyle makamını, itibarını ve işini kaybedeceği anlamına gelir.

Rüya sahibinin dünya nimetlerine daha kolay yollardan ulaşmak için günahkâr olacağına, daha sonra da bunu nasıl yaptığına inanamayacak duruma gelerek kendisini tenkit edeceğine tabir edilir.

 

Rüyada Bulanık Suda Yüzmek

Rüyayı gören kişinin adeta kurtulmak için daha çok batacağı işlere gireceğine ve yakasını kurtarmak için ter dökeceğine işaret eder.

Rüya sahibi pişman olacağı adımlar atacak sonra da bunu telafi etmek için büyük bir çaba gösterecek demektir.

 

Rüyada Bulanık Göl Görmek

Rüyayı gören kişinin kendisine hayır getirmeyecek girişimlerde bulunacağına, başarısız olacağına, çaresiz durumlara düşeceğine, yanlış anlaşılacağına ve tüm işini gücünü bırakarak kendisini doğru ifade etmek ve aklamak için nefes tüketeceğine rivayet edilir.

 

Rüyada Bulanık Deniz Görmek

Rüyayı gören kişinin mesleğinde başarısızlığa düşeceğine, hayal kırıklığı yaşayacağına, maddi zarara uğrayacağına, geçim sıkıntısı çekeceğine, hastalanacağına ve borçlanacağına işaret eder ve uğursuzluk olarak kabul edilir.

Rüya sahibinin başının ağrımasına, yarınlara olan inancının azalmasına ve cesaretini yitirmesine neden olacak olaylar yaşayacağına alamet eder.

 

Rüyada Bulanık Suda Balık Avlamak

Rüyayı gören kişinin refah düzeyini, zenginliğini ve malını arttırmak için farklı yollara gireceğine, hak yolundan ayrılacağına bu nedenle toplum içindeki güvenirliliğini ve saygınlığını kaybedeceğine yorulur.

Rüya sahibinin günaha girmek gibi bir talihsizliğe düşeceğine yorulur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.