Rüyada Bulanık Deniz Görmek

Rüya sahibinin başına gelecek küçük musibet ve belalardır. Bu rüya kısa süreli bir sıkıntı yaşayacağınıza; fakat sonunda tüm bu sıkıntılardan kurtularak feraha ereceğinize işarete der.

Rüyada bulanık bir denizde yüzdüğünü görmek, bazen günaha bazen de kişinin başına gelecek tatsız hadiselere delalet eder.

Rüyanızda bulanık bir denizin kenarında durmanız, yaşayacağınız sıkıntıları kolay atlatacağınıza veya bazı tehlikelerden kıl payı kurtulacağınıza yorumlanmaktadır.

Rüyada bulanık bir denizde boğulduğunu görmek, bazı maddi problemler yaşayacağınıza ve dünya hayatında çeşitli üzüntülere maruz kalacağınıza, bazen de iflas etmeye işarettir.

 

Rüyada Çamurlu Deniz Görmek

Rüyada çamurlu deniz gören kişinin işleri ters gider ve bu rüya genellikle rüya sahibinin hayatında yaşanacak bazı olumsuz gelişmelerin habercisidir.

Rüyada çamurlu bir denizde yüzen kişi bazı tehlikeler geçirir veya bu rüya maneviyattan uzaklaşarak, günaha dalmaya, kişinin doğru yoldan ve hak olandan ayrılmasına, başına gelecek bazı felaketlere yorumlanmaktadır.

Rüyada denizin tamamen çamur ve balçık olduğunu gören kişi hayatını gözden geçirmelidir. Zira bu rüya uyarı mahiyetindedir. Rüyasında denizin çamurdan arınması, gören kişinin de hatalarından vazgeçmesine ve doğru yolu bulmasına yorumlanmaktadır.

 

Rüyada Berrak Bir Deniz Görmek

Rüyada berrak deniz gören kişi, parlak ve güzel bir geleceğe sahip olur. Bu rüya tüm sıkıntılardan kurtularak rahatlamaya ve feraha ermeye işarettir.

Rüyada engin deniz maddi manevi her konuda başarılı olmak anlamındadır.

Rüyasında berrak bir denizin içinde bulunduğunu gören kişi, yeni ve kazançlı bir meslek edinir.

 

Rüyada Bulanık Deniz Görmenin Tabiri

Rüyada bulanık deniz gören kişi, geleceğe dair çeşitli kaygılar içindedir.

Böyle bir rüya iç âleminizde yaşadığınız tedirginliğin ve endişelerin yansımasıdır.

Bazen de bulanık deniz, yapmanız gereken bir yolculuğa dair korkularınızın bir göstergesidir.

Bu rüya bazen de bilinç altınızdaki sıkıntı ve üzüntülere işarettir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.