Home Yaşam Astroloji Buket Görmek

Buket Görmek

0
426
Rüya tabirleri

Rüyada Buket Görmek

Kişinin sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına, kendisini çok değerli, güzel (yakışıklı) ve önemli hissedeceğine, şımarıklık yapma hakkında sahip olacağına, rahat, keyifli ve eğlenceli günler geçireceğine, yeni kişilerle tanışacağına, günü birlik tatillere çıkacağına ve geçmişte yaşadığı aşk acılarından, hayal kırıklıklarından ve gönül sancılarından da kurtulacağına alamet eder.

 

Rüyada Buket Gül Görmek

Rüyayı gören kişinin estetiğe, zarafete, gösterişe ve kaliteye olan düşkünlüğüne alamet eder.

Rüya sahibinin yapmacık ve eğreti olan şeylere kıymet vermediği, bu nitelikteki şeylerle mutlu olmadığı ve standartlarının yüksek olduğu anlamına gelir.

 

Rüyada Buket Çiçek Görmek

Rüyayı gören kişinin çeşitliliğe, zenginliğe, bolluğa, değişikliğe değer verdiğine, hoşluklarla karşılaşmayı sevdiği gibi insanlara jest yapmaktan büyük keyif duyduğuna, ince ruhlu kimse olduğuna ve nezaketten, medeniyetten, kibarlıktan ve görgüden nasibini almamış kimselerden de uzak durduğuna tabir edilir.

 

Rüyada Buket Çiçek Almak

Rüyayı gören kişinin mutluluğuna katkıda bulunacak, yeni, güzel, hayırlı olan günlere ve kişilere kavuşacağına, çok özel fırsatlar elde edeceğine ve böyle teklifler alacağına rivayet edilir.

Rüya sahibinin muradına ereceğine ve hayallerine kavuşacağına delalet eder.

 

Rüyada Buket Gül Almak

Rüyayı gören kişinin başarılarının yanı sıra sahip olduğu maddi imkânların çokluğuyla dikkat çekeceğine, zenginliğinin, konforunun artacağına, gösterişli halinin hemen fark edileceğine, bundan sonra artık daha azının kendisini mutlu etmeyeceğine işaret eder.

 

Rüyada Sarı Buket Çiçek Görmek

Rüyayı gören kişinin şansızlıklarla, başarısızlıklarla, bireysel sorunlarla karşı karşıya kalacağına, kendisini güçten ve takatten düşmüş gibi hissedeceğine, günlerini hastanede geçireceğine, nazara geleceğine, kısmetlerinden olacağına, pek çok fırsatı kaçıracağına ama esas olanın sağlığının olduğunun bilincinde olacağına alamet eder.

Rüya sahibinin beden ve ruh sağlığını her şeyden üstün tutacağına yorulur.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.