Rüyada Buğday Başağı Görmek

Yeni atılan adımların ve girişimlerin çok güzel gelişmelere gebe olduğunu, kişinin işe başlarken hayal ettiğinin çok daha fazlasını elde edeceğini, kendi mesleğinde ilerleyeceğini bildirir.

Bereket dolu kazanca, kesilmeyen, her zaman artan bir rızka ve kısmetli olmaya da tabir edilen rüya, sosyal açıdan kişinin pek çok insanla tanışacağını ve hayatının her anını dolu dolu geçireceğini işaret eder.

Buğday başağı yeni başlayacak ilişkilerin hayırlı olacağına ve evlenecek kimselerin gerçek anlamda mutlu olabilecekleri hayat arkadaşına sahip olacaklarını, düşüncelerde yaşanan karmaşaların son bularak netlik kazanacağını bildirir.

Küçük iş yeri açanların bir süre sonra daha büyük bir mekana taşınarak yanlarına eleman alacaklarını ve daha sonra da işleri daha fazla büyüterek isim yapmaya başlayacaklarını da müjdeler.

 

Rüyada Buğday Başağı Toplamak

Hasat zamanını temsil eden bu rüya, gerçekte de kişinin ektiklerini biçeceği zamana geldiğini bildirir. Var gücüyle hayata tutunan ve azmiyle takdir toplayan rüya sahibinin emellerine kavuşacağını, çektiği tüm zahmetleri unutacak kadar mutlu olacağını, ailesini de rahata erdirmenin verdiği manevi huzura ereceğini işaret eder.

Zengin yaşama adım atmanın, fakirlikten ömür boyu kurtulmak ve kenarda hiç çalışmasa da hayatı boyunca yetecek para biriktirmiş olan rüya sahibinin garanti altına aldığı hayatın tadını istediği gibi çıkaracağına delalettir.

 

Rüyada Buğday Başağı Tarlası Görmek

Hastalıklardan uzak, sıkıntısız, tasasız bir hayat geçirmek, en sevilen kimselerle beraber ağız tadıyla yaşamak manasına gelir.

Kısmetleri açılan kişinin çok popüler olacağını, dış görünüşü ile insanları etkileyeceği gibi, düşünceleri ile de toplulukları peşinden sürükleyeceğini ifade eden rüya, her alanda başarılı olmanın müjdesini verir.

 

Rüyada Buğday Başağı Görmenin Tabiri

Kişinin fazlasıyla romantik olduğunu, karar verirken ve önemli anlarda seçim yapması gerektiğinde tamamıyla duyguları ile hareket ettiğini ifade eder.

Akla ve mantığa yaslanmayan davranışlardan ötürü zaman zaman sıkıntı çekildiğini ve kişinin bu yanlarını törpülemek ihtiyacı duyduğunu da işaret eder.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.