Rüyada Broş Görmek

Paye almak, büyük bir başarı sonucunda önemli kimselerden tebrik almak, yapılan işlerde gösterilen çabanın karşılığını maddi ve manevi olarak görmek demektir.

Kişinin planlarının da dışında bir kariyer gelişmesi yaşayacağına, çok hızlı çıkacağı başarı merdivenlerinin geleceğini de erken yaşlarda garanti altına almasına neden olacağına yorumlanır.

Bekar bayanlar için düğünlerinde çok fazla takı sahibi olacaklarını, eşinin ailesi tarafından pek çok ziynet eşyasının hediye verileceğini, evlilik sürecinde maddi olarak ne isterse sahip olacağını bildirir.

Konforlu ve lüks içinde geçen bir yaşama alamettir.

Evli kimseler için eşlerinden gelen güzel hediyelere, ikinci bir araba almaya, yeni eve taşınmaya ve birikim yapmaya tabir edilir.

 

Rüyada Altın Broş Görmek

İyi huylu bir kimseyle evlilik yapmaya, güzel arkadaşlıklar kurmaya, sahip olunan işin dışında kişiye zenginlik kapılarını açacak yeni bir ek işle uğraşmaya, hayal edilen evi veya arabayı satın almaya delalettir.

Olmayacak gözüyle bakılan bir isteğin kısa süre içinde gerçekleşeceğine yorumlandığı gibi, kişiye yol gösterecek engin bilgili biri sayesinde para tasarrufu yaparak ve maddi olanakları çok daha iyi şekilde değerlendirerek kısa sürede zengin olmaya da alamettir.

 

Rüyada Gümüş Broş Görmek

Dini açıdan kendisini geliştirmeye adamış rüya sahibinin çevresi tarafından iyi huyuyla sürekli takdir toplayacağını, ailesini ve sevdiklerini koruyup gözeterek, onların daha refah içinde yaşamalarını sağlayacağını bildirir.

Güzel ahlakla yorumlandığı gibi, iyi kalpli, haramdan uzak duran ve alın teri ile ekmeğini kazanan, hoşgörüsü yüksek bir eşe sahip olmak manasına da gelir.

 

Rüyada Broş Görmenin Tabiri

Pozitif düşünce gücüne inanan ve her daim kendisini iyi hissetmek için uğraşlar bulan kişinin, olumsuzluklar karşısında her daim gücünü korumaya çalıştığının, pes etmeyen bir kişiliğe sahip olduğunun işaretidir.

Kendisini önemli hissetmek isteyen kişinin çevresinde kabul gören davranışlar sergilediğine de yorumlanır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.