Rüyada Bozuk Yumurta Görmek

Kötü evlada ve hayırsız çocuğa işarettir.

Rüyada bozuk yumurta yiyen kişinin söz dinlemez bir evladı olur. Aynı zamanda bozuk yumurta kişiden türeyecek nesil içinden çıkacak kötü insanlara da yorumlanmaktadır. Rüyada bozuk yumurta atan kişi, çevresinde kendisine zarar verebilecek karakterde olan arkadaşlarından ayrılır ve onlarla ilişkiyi keser.

Rüyasında bozuk yumurtanın kırılması, kötü huyların terk edilerek güzel davranışların sergilenmesi anlamına gelmektedir.

Rüyada bozuk yumurta pişirmek, hayırsız işlere girişmeye ve bundan dolayı da zarar etmeye yorumlanırken; bozuk yumurta yemek ise kişinin sinsi ve hilebaz düşmanları olduğuna veya kötü niyetli kişilerle oturup kalkmaya yorumlanmaktadır.

 

Rüyada Bozuk Yumurta Kolisi Görmek

Rüyada bir kolinin içinde birden fazla bozuk yumurta olduğunu görmek, başınıza gelecek birden fazla musibete işaret eder.

Bu rüya gören kişinin arkadaşları arasında kötü insanların olduğunu ve bu kişiler yüzünden iyi davranışları terk ederek kötüye yöneleceğini göstermektedir.

Rüyada bozuk yumurtaları koliden ayıklamak, kişinin çevresindeki kişilere karşı temkinli yaklaştığının ve zararlı kimselerle ilişkiyi kestiğinin göstergesidir.

 

Rüyada Yumurta Görmek

Rüyada görülen yumurta, çoğu kere evlada yani çocuğa işaret eder. Bu rüya bekarlar için evlilik ve çocuk sahibi olmak anlamına gelmektedir.

Rüyasında yumurtanın kırıldığını gören kişi, evlenmekten vazgeçer veya bu rüya bir müddet çocuk sahibi olamayacağınız anlamına gelmektedir.

Yumurta bazen de kişinin evidir. Yeni yumurta alan kişi güzel ve yeni bir eve taşınır.

Yumurta yemek genellikle mal mülk sahibi olmak iken, yumurtayı kabukla yemek ise hak yemeye işaret etmektedir.

 

Rüyada Bozuk Yumurta Görmenin Tabiri

Rüyada görülen bozuk yumurta, yanlış arkadaşlıklar kurmuş olan ve bu nedenle de çeşitli sıkıntılar yaşayan kişilerin iç dünyasını yansıtan bir rüyadır.

Bazen de bu rüya evlatlarından çeşitli sıkıntılar çeken kişilerin bu üzüntülerini yansıtmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.