Rüyada Bozuk Para Almak

Başkaları hakkında konuşmaya, dedikoduya veya insanların arkasından sinsice planlar yapan kötü niyetli bir kadına yorulur.

Bu nedenle bozuk para alan kişi ya başkalarının arkasından konuşur ya da yaptığı bazı hareketler sonucunda insanların kendisi hakkında dedikodu yapmalarına olanak verir.

Bazen de bu rüya iş hayatında elde edilecek başarılardır.

Rüya sahibi oldukça büyük bir kazanç elde ederek eğer yoksulsa zenginleşir, yeni başlangıçlar yapar ve her anlamda ferahlayacağı bir döneme girer.

 

Rüyada Bozuk Para Sesi Duymak

Rüyasında bozuk paranın kendisini görmeyen ama sesini duyan kimse bazı dedikoduları işitir veya yanında dedikodu yapan bir kimseyi dinler.

Bazen de bu rüya istediği bazı şeylere ulaşamamaya, çalışmalarının karşılığını görmemeye, kendisine faydası olmayacak paraya, hayırlı olmayan bir kazanç elde etmeye veya haram paraya yorulmaktadır.

 

Rüyada Para Verdiğini Görmek

Rüyada birisine para veren kimse, insanlara yardım eden, hayırlı ve iyi huylu bir insan olur.

Bu rüya herkesin yardımına koşan, kudretli ve güçlü bir sulatana; insanların çok sevdiği ve saygı duyduğu her anlamda çok başarılı iyi huylu bir amire; kişilere sürekli ihsanlarda bulunan eli bol bir zengine işarettir.

Bazı âlimlere göre ise para vermek, elden çıkacak mala, mülke ve paraya yorulur.

 

Rüyada Para Biriktirdiğini Görmek

Rüyasında para biriktiren kimse, birçok hatalar işleyerek sıkıntıya gireceği bir duruma düşer.

Bazen de bu rüya günah işlemeye, dünyaya meyletmeye, ahireti unutup doğru yoldan ayrılmaya işarettir.

Bazı âlimlere göre ise bu rüyayı gören işinde ilerler, başarılı bir çalışma hayatı olur ve bir topluluğun başına amir olur.

Rüyada para biriktirmek ganimet elde etmeye, mirasa konmaya, yaptığı girişimlerden başarı elde etmeye, he anlamda mutlu bir döneme de delalet edebilmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.