Rüyada Boyalı Saç Görmek

Rüya sahibinin özel hayatına olan düşkünlüğe ve yaşamı ile ilgili ayrıntıları başkalarıyla paylaşmaktan hoşlanmadığına, yıllar boyu sırdaş olduğu arkadaşları dışında çok fazla kişiyle samimi olmamaya özen gösterdiğine yorumlanır.

Erkekler için eşlerinin ağzının sıkı olacağına, sorun yaşasalar da her sıkıntının hane içinde kalacağına, eşleri tarafından saygı ve ilgi göreceklerine alamettir.

Bayanlar için kendi saçını boyalı görmek sosyal çevrelerince beğenilen biri olacaklarına, her yaptıklarının takdir göreceğine, keyiflerinin yerinde olacağına ve sağlıklarında hiçbir sıkıntı olmayacağına tabir edilir.

Boyalı saç görmenin bir başka manası da, kişinin herkesten sakladığı, gün yüzüne çıkmaması için uğraş verdiği önemli bir sırrı olduğudur.

 

Rüyada Boyalı Saçlara Sahip Olduğunu Görmek

Bir bayan için saçının gerçekte olduğundan başka bir renge boyanmış olduğunu görmek, ummadığı yerden gelecek bir hediyeye ve resmi, müjdeli habere yorumlanır.

Esmer birinin saçını sarıya boyanmış olarak görmesi ise herkesin yapamazsın dediği bir konuda başarı göstermek, çok çalışarak kendini sosyal olarak da, kariyer olarak da üst noktalara getirmek anlamındadır.

Yeni tanışılan birinin kişiye söylediği bir söz üzerine kısa dönem kırgınlık yaşanacağına da tabir edilir.

Bir erkeğin saçını boyalı görmesi ise, geçmişe kıyasla daha iyi kazanmaya başlayacağına, rızkındaki artış sayesinde hem evini daha iyi geçindireceğine, hem de yeni mülkler satın alacağına yorumlanır.

 

Rüyada Boyalı Saç Kestirmek

Kısa bir süreliğine içine kapanacak olan rüya sahibinin hayata dair isteksizleşeceğine, yaşanan bir olaydan fazlasıyla etkilenmek yüzünden sosyal ilişkilerini askıya alacağına yorumlanır.

Psikolojik açıdan bir süre yalnız kalmak ihtiyacının hasıl olacağını, kişinin iletişim konusunda da agresif bir tutum içinde olacağının, gereksiz inatlaşmalar yüzünden bozulan ilişkilerin de işaretidir.

Aile hayatında, evliliklerde eşle zaman zaman tartışmalar yaşamak ve geri adım atmamak yüzünden soğukluğun bir süre daha devam etmesine neden olmak olarak da tabir edilir.

 

Rüyada Boyalı Saç Görmenin Tabiri

İnsanlar üzerinde etkili olmak, başkalarını yönlendirmeyi sevmek ve içindeki lider ruhunu ortaya çıkarmak için her türlü fırsatı kullanmak demektir.

İş yaşantısında yönetici olmak, sahip olduğu makamdan daha üst noktalara gelmek için aşırı çaba göstermek anlamına gelir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.