Rüyada Boyacı Görmek

Renkli ve hareketli bir yaşama kavuşmak, rutinin dışına çıkacak gelişmeler yaşamak manasına gelir ve hayra yorulur.

Kişiyi mutlu edecek güzel günlerin yaşanması demek olan rüya, aile içinde sevgi dolu diyalogların varlığına, daha uyumlu beraberlikler yaşamaya da alamettir.

Yalnız kişiler için hayatlarına girecek yeni bir aşka, karşı cinsin çok yönlülüğü ile dikkat çekeceğine ve kişinin hayatına da renk katacağına alamettir.

Her türlü engellerden pratik aklı sayesinde kurtulan kişinin hayatını güzelleştirmek için çaba sarf ettiğini, kimseyle kötü olmadan, yoluna devam edip, huzurlu yaşamını korumaya çalıştığını da bildirir.

Küçük zaferlerin, günlük mutlulukların artacağı bu dönemde beklenmedik güzel gelişmelerle beraber uzaktan gelen eski dostlarla hasret giderecek sohbetler yapmayı, sevilen insanlarla daha sık bir araya gelmeye de yorumlanır.

 

Rüyada Boyacı Tutmak

Evini veya iş yerini boyamak için bir boyacı tuttuğunu görmek, kişinin sorumluluk duygusunu abarttığını ve bu nedenle omuzladığı işlerde başkalarının yardım tekliflerini de değerlendirip, biraz olsun nefes alacak duruma geleceğini bildirir.

Aşırı yorgunluğun ve iş temposu nedeniyle zayıflayan sağlığın farkına vararak daha temkinli hareket etmeye, ailesine ayırdığı vakitlerde onlarla daha çok ilgilenmeye, iyi bir ebeveyn olup, herkesin sorunu ile tek tek ilgilenmeye de yorumlanır.

 

Rüyada Boyacı Olduğunu Görmek

Rüya sahibinin hayır sözcüğünü kullanamaması ve herkese evet demesi yüzünden çok zor zamanlar geçireceğini, hatta kendi işlerini halletmek yerine başkalarının işlerinin peşinden koşup sıkışacağını da bildirir.

Herkesin isteklerini yerine getirmek konusunda çabalayan kişinin bir süre sonra bu durumdan dolayı zorlanacağını, ruhen ve madden de kendini kötü hissedeceğini tabir eder.

Fiziksel kapasitenin çok üzerinde bir tempoyla çalışmanın veya yaşamanın kişinin sağlığı üzerinde olumsuz etkilere neden olacağına delalettir.

 

Rüyada Boyacı Görmenin Tabiri

Baskı görmenin, yaşanan bu baskıdan dolayı yıprandığını hissetmenin işaretidir.

Genellikle aile ve akraba çevresinden görülen bu baskılar sonucu kendine güvenini yitiren kişinin çalışma alanında da kendisini ifade ederken veya yeteneklerini sergilerken güçlük çektiğinin de sembolüdür.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.