Rüyada Boya Kalemi Görmek

Kişinin çok canlı bir ruha sahip olduğuna, yaşamının her an yeni bir güzelliğe sahne olacağına, küçük mutlulukların ve sevinçlerin yoğun olarak yaşanacağına alamettir.

Kederli veya üzüntü içinde olanlar için de ruh hallerini düzeltecek, psikolojilerini daha iyi hale getirecek gelişmeler olacağına müjde verir.

Birden fazla boya kalemi görmek, kişinin güzel sanatlar alanındaki başarılı çalışmalarına veya bu alanda eğitim almak için gireceği sınavlarda başarı göstermesine alamet eder.

Rengarenk boya kalemleri görmek de, yaşamın sürekli güzel sürprizleri ile kişiyi mutlu edecek gelişmelere sahne olacağını, yapılan her işten büyük keyif alınacağını, mesleki başarılarla zirveye çıkılacağını, dertsiz ve tasasız, sağlıkla dolu iyi bir hayat kalitesine sahip olunacağını tabir eder.

 

Rüyada Kırmızı Boya Kalemi Görmek

Gen kızların evlilik muratlarının gerçek olacağına ve özellikle büyük bir aşkla sevilen kimseyle yapılacak güzel bir nişan törenine alamet eder.

Askere uğurlama veya hasret giderme olarak da yorumlanan rüya, görsel olarak rüyayı gören kişinin güzelliği ile herkesi etkileyeceğine, aşıklarının olmasına, kısmetlerinin de sel olup akmasına delalettir.

 

Rüyada Siyah Boya Kalemi Görmek

Var olan yeteneğini bir türlü kullanamayan rüya sahibinin bileğindeki altın bileziğin farkına varamadığını, maddi durumunu düzeltebileceği, daha iyi işlerde çalışarak güzel bir hayat kurabileceği halde kendine olan güvensizliği yüzünden istediği gibi yaşayamadığını işaret eder.

Karamsar geçecek günlerin aslında sanıldığı gibi kötü olmadığını, sadece rüya sahibinin aşırı vesvesesinden kaynaklandığını da işaret eder.

 

Rüyada Boya Kalemi Görmenin Tabiri

İyimser bir psikoloji içinde olan rüya sahibinin yaşadığı olumsuzluklarda kendisine her zaman iyi bir sonuç çıkardığını ve olaylara kötü tarafından bakmak yerine, bardağın dolu tarafına bakarak yoluna devam etme kararlılığı gösterdiğine yorumlanır.

Kişinin gelecek konusunda asla kötü düşünmediği gibi daha güzel bir hayat için elinden geleni yaptığına da yorulur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.