Rüyada Boş Oda Görmek

Ne yaparsa yapsın kişinin bir süre daha kısmetlerinin kapalı olması yüzünden iş sorunu yaşayacağına, borçlarını ödemekte zorlanacağına ve içine düştüğü umutsuz ruh halinin uzunca bir süre daha devam edeceğine alamettir.

Bir diğer yoruma göre rüya sahibinin bugüne kadar sürekli bir hayal dünyasında yaşadığına, sonuçları kestiremese de hayatını sürekli maceralara attığına ve eline hiçbir şey geçmemesinin yanı sıra, maddi olarak da işlerin kötü gittiğine de alamettir.

Boşa kurulan hayaller, içi kof düşünceler ve zamanı verimli kullanamamak yüzünden çekilecek sıkıntılara da tabir edilir.

 

Rüyada Boş Odada Oturduğunu Görmek

Bir karara varmak, çelişkilerden ve korkulardan arınmak, daha önce yenilgiye uğranılan işler konusunda yeniden düşünmek ve işlerin kötü gitmemesi için tedbir almak anlamına gelir.

Kişinin ev ve aile hayatının da istediği gibi gitmemesi yüzünden, bazı önlemler alarak hayatını iyileştirmek için mücadeleyi bırakmaması gerektiğine, ancak mutlaka yalnız başına kalarak her bir ayrıntı üzerinde düşünüp mantıklı kararlara varması gerektiğini de bildirir.

 

Rüyada Boş Odayı Boyamak

Hazırlık yapmak manasına gelir ve düğün, nişan, kutlama veya açılış sürecinde olunacağına haber verir.

Güzel bir aile kurmak, huzurlu ev yaşamına sahip olmak, düzen ve disiplin arayışında olmak manasına da gelen rüya, kişinin savaşçı kişiliği ile en zor durumları bile lehine çevirecek kadar başarılı olacağına tabir edilir.

Gereksiz işlerle uğraşmaktan vazgeçerek, daha verimli bir çalışma hayatına kavuşacak olan kişinin, çevresinde de bazı değişikliklere gideceğini ve gereksiz insanları hayatından çıkarmaya başlayacağını bildirir.

 

Rüyada Boş Oda Görmenin Tabiri

Buhranlı bir dönem geçirildiğine ve kişinin aşırı derecede yalnız kalmış, değersiz hissettiğine işarettir.

Boş oda, düşünceleri bir türlü toplayamamak demektir.

Kişinin iradesine sahip olamadığına ve genellikle kötü alışkanlıklar içinde olduğuna veya bağımlı hale geldiğine de tabir edilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.