Rüyada Boş Beşik Görmek

Ev değiştirmeye, kişinin evlenmekten vazgeçmesine veya sevgilisinden ayrılmasına işarettir. Rüyada boş bir beşiğinin bulunduğunu gören kişi yeni bir ev satın alır ve onu döşeyerek orada yaşamaya başlar.

Bazen de bu rüya özellikle kadınlar için ayrılığa, evliliğin gerçekleşmesine veya evlilikte umulanın bulunamamasına yorumlanır.

Rüyada içinde bebek bulunmayan beşik, eğer evli birisi görmüşse eşi ile yaşayacağı tartışmalara, bekarlar içinse bir müddet daha bekar kalmaya delalet eder.

Boş beşik çocuklu kişiler için, evladının okumak veya evlilik gibi bazı olaylar sonucunda evden ayrılması ve kendine yeni bir hayat kurması anlamlarına gelmektedir.

Boş beşiğin dolarak içine bir bebek konulması ise evlilik ve çocuk sahibi olmaktır.

 

Rüyada Beşik Görmek

Rüyada beşik görmek farklı şekillerde yorumlanır.

Rüyada görülen beşik kadın için evliliktir. Bu rüyayı gören kişi hayırlı bir kısmete sahip olur ve istediği izdivacı gerçekleştirir. Bu rüya erkekler için genellikle güç ve kudret anlamına gelir.

Beşiğin kırılması ailevi problemlere işaretken, beşiğin sallandığını görmek başınıza gelecek bazı olaylar anlamına gelir.

Rüyasında kendisine beşik hediye edildiğini görmek, evlenmeye veya nişanlanmaya; beşikte bebek sallamak ise kişinin çocuk sahibi olmasına delalettir.

 

Rüyada Beşik Tamir Etmek

Rüyasında kırılan bir beşiği tamir ettiğini görmek, kişinin eşi ile yaşadığı problemleri çözümlemesine ve güzel bir hayat sürmelerine; bazen de çocukları ile ilgili sorunların bitmesine ve onların mürüvvetlerini görmeye delalet eder.

Rüyada beşik yapmak aile kurmaya veya evlat edinmeye yorumlanmaktadır.

 

Rüyada Boş Beşik Görmenin Tabiri

Çocuklu kişiler için bu rüya iç dünyalarında evlatları için duydukları endişeyi ve onları koruma isteklerini yansıtmaktadır.

Bekâr kişiler içinse evlenme arzusu ve bebek sahibi olma isteğini ortaya koyar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.