Rüyada Börek Yemek

Rüya sahibinin alın teri olarak kabul edilir. Kişinin helal yollardan lokma yediğine ve hak yolundan ayrılmadan makbul olan mallar edineceğine rivayet edilir.

İşlerin çoğalması sayesinde rüya sahibinin hanesine bolluk ve bereket geleceğine bu sayede kişinin çok daha rahat ve huzurlu bir hayatı olacağına işaret eder.

Rüyada börek yemek, kolay yollardan gelir sahibi olmaya, konforlu ve mutlu yaşamaya yorulur.

 

Rüyada Peynirli Börek Yemek

Rüyada peynirli börek yemek, rüyayı gören kişinin geçim derdinden kurtulacağına, borçlarını rahatlıkla ödemeyi başaracağına, çektiği zahmeti atlatacağına, çözümlere ve çarelere kavuşacağına, işlerinde de çok daha başarılı olacağına alamet eder.

 

Rüyada Kıymalı Börek Yemek

Rüyada kıymalı börek yemek, kısmet olarak kabul edilir.

Rüya sahibinin şansının döneceğine, hayatının güzelleşeceğine, kötü günlerin etkisinden kurtulacağına, şifa bulacağına, huzura ve keyfe kavuşacağına delalet eder.

 

Rüyada Börek Yapmak

Rüyada börek yapmak, rüya sahibinin geleceği için büyük ve önemli yatırımlar yapacağına, hayırlı ve karlı fırsatlar elde edeceğine, emeklerinin boşa gitmeyeceğine ve bu sayede kişinin yakın zamanda düze çıkıp moral bulacağına tabir edilir.

Rüya sahibi şimdi ektiği fidanların yarın mutlaka meyvelerini toplayacak demektir.

 

Rüyada Ispanaklı Börek Yemek

Rüyada ıspanaklı börek yemek, huzur, sağlık ve mutluluktur diye yorumlanır.

Rüyayı gören kişinin elinin bollaşacağına, ağzı tadının, keyfinin ve neşesinin yerine geleceğine, maddi ve manevi sorunlarının biteceğine ve hayalini kurduğu hayata her geçen gün daha fazla yaklaşacağına delalet eder.

 

Rüyada Patatesli Börek Yemek

Rüyada patatesli börek yemek, rüyayı gören kişinin parasızlığından, işsizliğinden ve aşsızlığından kurtulacağına, hane içinde eski mutluluğunun ve huzurunun yerine geleceğine, gönlünden geçenlerin gerçekleşeceğine ve rahatının da yerine geleceğine rivayet edilir.

Kurtuluşa ermeye tabir edilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.