Rüyada bok temizlemek

Rüyayı gören kişinin şansının artacağına rivayet edilir.

Başarının artması sayesinde kişinin ticaret hayatındaki çevresinde nam salacağına, iş yaşamında tüm dikkatleri üzerine çekeceğine, takdir toplayacağına ve yaptığı işte tabiri caizse tek adam (kadın) olacağına işaret eder.

İnanarak, hırsla, azimle ve istekle çalışmaya sonra da rahat, lüks ve güzel bir hayata sahip olmaya tabir edilir.

 

Rüyada Kaka Temizlemek

Rüyada kaka temizlemekle bok temizlemek aynı anlama gelir.

Rüyayı gören kişinin kendisine hayır, bereket, bol kazanç ve bol rızık getirecek işlere gireceğine, bu yolda karşısına çıkacak hiçbir engelin kendini yıldıramayacağına ve umutsuzluğa düşüremeyeceğine işaret eder.

Hem makam hem de zenginlik olarak kabul edilir.

 

Rüyada Boku Temizlemek

Rüyayı gören kişinin herkesin gözünde çok iyi bir izlenim edineceğine, büyük, güzel ve önemli işler yapacağına, bunun da başarılarına başarı, zenginliğine zenginlik, saygınlığına da saygınlık katacağına rivayet edilir.

 

Rüyada Boklu Tuvalet Temizlemek

Bir kişi eğer rüyasına boklu bir tuvaleti temizlediğini görürse o kişi kendisine büyük kar getirecek yatırımlar yapacaktır diye yorumlanır.

Rüyayı gören kimsenin çok bereketli bir işin altına imzasını atması sayesinde hayatındaki verimin artacağına işaret eder.

 

Rüyada Büyük Abdest Temizlemek

Rüya sahibinin geçim derdini tamamen ortadan kaldıracak, borçlarının kolaylıkla ödemesine olanak sağlayacak ve her istediğine dilediğince kavuşmasına vesile olacak fırsatlarla karşılaşacağına ve herkesin gelmek istediği noktalara geleceğine delalet eder.

 

Rüyada Tuvalet Temizlemek

Rüyada tuvalet temizlemek ne yazık ki iyi anlamlara gelmez.

Rüya sahibinin inanarak attığı bir adımın sonunda istediği sonuca ulaşamayacağına, hevesinin kursağında kalacağına, başarısının düşeceğine, sahip olduklarının elinden kayıp gideceğine bunun da geçim derdine düşmesine neden olacağına işaret eder.

Kötü ve zor günler geçirmeye yorulur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.