Exclusive Content:

Technology Will Help Keep Your Home from Becoming Obsolete

I understand how that could positively effect your body,...

New Small Speaker Review: Pricing is Not Always the Only Criteria

I understand how that could positively effect your body,...

How Can Influencers Show Glamour and Class Selling on Instagram

I understand how that could positively effect your body,...

Bok Görmek

Rüyada bok görmek iyi değildir

Kişinin hazırdan ve hak etmeden elde ettiği rızka, nimete, mala ve kazanca işaret eder.

Rüyada boka dokunan ya da bokun bir yerlerine bulaştığını gören kişi boş işlerin, gerçekleşmesi imkânsız hayallerin ve kurmaca ideallerin peşinde koşup durup boşa vakit öldürüyor demektir.

Rüyada bok görmek aynı zamanda mal, mülk, zenginlik, servet anlamına gelir.

Rüya sahibinin malının ve mülkünün artacağına, kısmetinin ve şansının açılarak önüne pek çok olanak çıkacağına, başka iş kapıları açılacağına ve her türlü hastalığına deva bulacağına işaret eder.

Rüyada görülen bok oranınca kişinin de mal varlığı ve serveti olacak demektir.

Rüyada bok yediğini gören kişi kendisine hiç faydası olmayacak işler için kendini paralıyor demektir.

 

Rüyada Çocuk Boku Görmek

Rüyada çocuk boku görmek kişinin hayatında her şeyin yolunda gideceğine ve esenlik içinde olacağına delalet eder.

 

Rüyada Boka Bastığını Görmek

Rüyada boka basıp, ayakkabısına bok bulaşan kişi olmayacak işler peşinde koşuyor ve hayali bir dünyada yaşıyor demektir.

 

Rüyada İnsan Boku Görmek

Rüyada insan boku görmek güzeldir, kişinin ticaret hayatında elde ettiği başarılar sayesinde herkesin gözünde çok iyi bir yere geleceğine delalet eder.

 

Rüyada Hayvan Boku Görmek

Rüyada hayvan boku görmek çok hayırlıdır, kişinin tüm sıkıntılarından kurtulacağına ve rahata ereceğine delalet eder.

 

Rüyada Tuvalet Görmek

Rüyada tuvalet görmek aile içindeki geçim sıkıntısına, ekmek parası için ter akıtmaya ve birikim yapmaya işaret ederken rüya sahibinin eşiyle aralarındaki sorunları hallederek güzel gelişmeler yaşanacağına delalet eder.

 

Rüyada Tuvaleti Boklu Görmek

Rüyada tuvaleti boklu görmek çok iyidir.

Kişinin yakın zamanda bolluğa, zenginliğe ve berekete kavuşacağına delalet ederken aynı zamanda büyük bir variyet elde etmeye işaret eder.

 

Rüyada Bok Temizlediğini Görmek

Kişinin, hiç beklemediği bir anda uzun bir süre boyunca çalışmak zorunda kalacağı bir işe gireceğine, bu yüzden kendisini çok kötü hissedeceğine, zor bir durumda kalacağına, elindeki kazancın büyük kısmını borçlara harcayacağına, oturduğu semtte bir dedikoduya maruz kalacağına ve epey zor zamanlar geçireceğine yorumlanır.

Rüyada tuvalette bok temizlediğini görmek, angarya işlerle uğraşmaya, gereksiz yere sıkıntı çekmeye, dertlerle zaman harcamaya, iş hayatında maddi açıdan kötü bir duruma düşmeye, sağlık sorunları yaşamaya ve zarar getirecek bir kişi ile muhatap olmaya yorulur.

 

Rüyada Bok Bulaşması

Rüyayı gören kişinin, sahip olduğu kariyere büyük zarar verecek ve zor zamanlar geçirmesine sebep olacak bir olayla suçlanacağına, bu yüzden ailesi tarafından korunmasına rağmen sıkıntı çekeceğine, büyük tartışmalar yaşayacağına ve adını temizlemek için çok çaba göstereceğine delalettir.

Rüyada pantolona bok bulaşması, çok iyi bir kariyere sahip olunacağı, ancak yaşanacak tatsız bir durumdan ötürü rakiplerden birinin yapacağı bir ayak oyunu ile iş dünyasında ismin lekeleneceği ve birçok işin kaybedileceği anlamına gelir.

 

Rüyada Bok Yapmak

Aile hayatı ve iş hayatı içinde çok rahat ettirecek bazı haberler alınacağına, bu haberlerin ardından aile kurma yolunda bazı adımlar atılacağına, rahat nefes alınacak bir döneme girileceğine, yeni bir işe girileceğine, akılda kalan ve çok istenen bir çalışmanın yakın zaman içinde gerçekleştirileceğine, sorunların biteceğine ve yaşanan bir haksızlığın telafi edileceğine tabir edilir.

Rüyada tuvalete bok yapmak, işlerin ve ilişkilerin her zamanki gibi iyi bir şekilde ilerleyeceğine, maddi ve manevi açıdan büyük bir ferahlama yaşanacağına, sağlıkla ilgili olan bir sorundan kurtulmak için bir doktora başvurulacağına ve eğitim konusunda büyük bir karar verip arkasında durulacağına işarettir.

 

Rüyada Bok Kusmak

Çalışma hayatında uzun zamandan beri devam eden başarılı çalışmaların rakipler tarafından kıskanılacağına, kısa süre içinde engelleneceğine, bu işle ilgili olarak bazı yalan haberler çıkarılacağına, maddi ve manevi kayıp yaşanacağına, yakın bir arkadaşla ters düşüleceğine, haksız kazanç elde eden bir kişi ile uğraşmak zorunda kalınacağına ve üzüntü duyulacağına alamettir.

Rüyada bok kusmak ve yıkanmak, zor bir durumla uğraşmaktan ötürü çok sıkıntı çekileceğine, yapılan hatalar ve verilen yanlış kararlardan ötürü iş dünyasında prestij kaybı yaşanacağına ve sorunlardan ötürü bir türlü yeni bir adım atılamayacağına yorumlanır.

 

Rüyada Bok Yemek

Kişinin, kendisini, çok üzecek bir haber alacağına, yaptığı çalışmaların heba olacağına, kardeşlerinden biri ile arasının açılacağına, uzun uğraşlar sonucu biriktirdiği zenginliği yitireceğine, yaptığı işten çıkarılacağına, deyim yerindeyse sevdiği bir kişiye bir dokunup bin ah işiteceğine ve yardım etmek istese de elinde olmayan sebeplerden ötürü yardım edemeyeceğine rivayet edilir.

Rüyada bok yiyen birini görmek, laf taşıyan bir kişi yüzünden eşlerin arasının açılacağına, bu yüzden büyük tartışmalar yaşanacağına, yakın bir zaman içinde evde huzurun kalmayacağına ve aile büyüklerinin de bu duruma üzüleceğine ancak bir türlü aranın düzeltilemeyeceğine alamet eder.

 

Rüyada Boklu Kuyu Görmek

Yapıldığında ya da içine girildiğinde birçok sorunu ve sıkıntıyı da beraberinde getirecek bir projeyle muhatap olunacağına, bu projenin maddi açıdan epey zarar getireceğine, iş dünyasında sahip olunan ünün lekeleneceğine ve aile hayatına büyük bir darbe ineceğine işarettir.

Rüyada boklu kuyuya düşmek, birçok sorunun üst üste geleceğine, bunlar yetmezmiş gibi bir de sağlık sorunlarının baş göstereceğine, yakın bir kişiden destek isteneceğine ve bu kişiden destek gelmemesi yüzünden sorunların daha da büyüyüp hayatın altüst olacağına yorumlanır.

 

Rüyada Bokun İçinde Yüzmek

Rüya sahibinin, kötü bir durumla başa çıkmak zorunda kalacağına, bu yüzden çok zorlanacağına, kendisini çok yalnız ve yorgun hissedeceğine, yeni bir ortama gireceğine, bu ortamda çalışmakta ya da işle ilgili adım atmakta çok zorlanacağına, bazı tartışmaların ortasında kalacağına ve uzun uğraşlar sonucu ortaya koyduğu çalışmanın rakiplerinin ayak oyunları yüzünden heba olacağına yorulur.

Rüyada bokun içinde yüzmek ve çıkmak, iş hayatı ya da aile hayatı içinde yaşanan bir tatsızlığın aile büyüklerinden birinin yardımı sayesinde çözüleceğine, sıkıntı yaratan bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, girilmiş olan bir davadan kazanmış bir şekilde çıkılacağına, işlerin kendiliğinden açılacağına ve problemlerin birbiri ardına patlak vereceğine tabir edilir.

 

Rüyada Bokun Eline Bulaştığını Görmek

Akrabalardan birinin yaptığı bir hata yüzünden içine düştüğü sıkıntının rüyayı gören kişiyi de etkileyeceği, bu yüzden bir türlü toparlanamayacağı, işlerin deyim yerindeyse arap saçına döneceği, dört duvar arasına düşülebileceği ve zararın günden güne daha da büyüyeceği anlamına gelir.

Rüyada bokun elbisesine bulaştığını görmek, sahip olunan makamın, iş dünyasındaki kıskanç kişiler tarafından kötüleneceğine, bu yüzden gerek iş hayatında ve gerek sosyal hayatta muhatap olunan kişilerin güveninin sarsılacağına ve sevilen bir kişi ile bir yanlış anlaşılma sonucu tartışılacağına alamettir.

 

Rüyada Birinin Bokunu Yediğini Görmek

Pis işlere bulaşan bir tanıdığın bu yüzden büyük tartışmaların yaşanmasına sebep olacağına, kardeşlerin çok zor bir durumun ortasında kalacağına, baba ile bazı konularda anlaşmazlık yaşanacağına, hane içinde türlü sorunların baş göstereceğine, aksiliklerin iş hayatını çok kötü bir şekilde etkileyeceğine ve zararlı bir alışkanlıkla uğraşılacağına rivayet edilir.

Rüyada birinin köpek boku yediğini görmek, bir kişinin iş hayatı ile ilgili kirli çamaşırlarının ortaya döküleceğine, uzun yıllardan beri sakladığı ve en yakınındaki kişilere bile anlatmadığı sırlarının açığa çıkacağına, bu sebeple bazı problemlerin baş göstereceğine ve insanlar arasındaki saygınlığının azalacağına yorumlanır.

 

Rüyada Bokun Üstüne Oturmak

İçinden çıkılmaz bir durumla burun buruna gelen rüya sahibinin, kendisini desteklediğini sandığı kişilerden ihanet göreceğine, elinde avucunda kalan mal varlığını kullanarak çıkış yolları arayacağına, doğru düzgün karar vermekte bir türlü başarılı olamayacağına, kendisini kapana kısılmış gibi hissedeceğine ve üzüntülü bir şekilde düşüncelere dalacağına delalettir.

Rüyada bokun üstüne oturmuş birini görmek, birçok işin denenmesinin ardından büyük bir çaba gösterilerek girilen çalışmanın pek iyi gitmeyeceği, yatırılmış olan paraların bir türlü karşılığının alınamayacağı, yeni bir sorunla yüzleşileceği ve sıkıntılarla boğuşulacağı anlamına gelir.

 

Rüyada Boklu Suda Yüzmek

Sağlık sorunlarının baş göstermesi yüzünden işlerden uzak kalacağına, bu yüzden kazancın gittikçe azalacağına ve işlerin bozulacağına yorulur.

Rüyada boklu suda yüzmek ve çıkmak, aile bireyleri ile yalana bir tatsızlığın tatlıya bağlanacağına, problemlerin konuşarak çözüleceğine ve el birliği yapılarak aile hayatını kıskanan kişilere derslerinin verileceğine tabir edilir.

 

Rüyada Bok Görmenin Tabiri

Bu obje bilinçaltında bir huzursuzluğun dışa vurduğunun göstergesi demektir.

Bireyin hoşnut olmadığı bir olayın, konunun, kimsenin ya da düşüncesinin olduğu anlamına gelir.

Birey bu durumu kafaya takıyor olduğu için uykularında bile rahat olamayacaktır doğal olarak.

Rüyada görülen bu nahoş nesne bir sorunun kaynağına yönelik olabileceği gibi aynı zamanda kişideki utangaç tarafa da işaret eder.

Aslında “doğanın kanunu denilen” fakat bireysel ve kendisine mahsus olmayan yani her birey için yaşanılması kaçınılmaz olan olgu,kavram ya da gerçekler karşısında rüyayı gören kişinin çekiniyor ve kendisini mahcup hissediyor olabileceğini gösterir ve özel konulara dikkat çeker.

Latest

Discover the Newest Waterproof and Fast Smartphones that Come on Sale

I understand how that could positively effect your body,...

New Small Speaker Review: Pricing is Not Always the Only Criteria

I understand how that could positively effect your body,...

Apple Electronics Climb the List of the Top Gadgets in Forbes Magazine

I understand how that could positively effect your body,...

Technology Will Help Keep Your Home from Becoming Obsolete

I understand how that could positively effect your body,...

Newsletter

spot_img

Don't miss

Discover the Newest Waterproof and Fast Smartphones that Come on Sale

I understand how that could positively effect your body,...

New Small Speaker Review: Pricing is Not Always the Only Criteria

I understand how that could positively effect your body,...

Apple Electronics Climb the List of the Top Gadgets in Forbes Magazine

I understand how that could positively effect your body,...

Technology Will Help Keep Your Home from Becoming Obsolete

I understand how that could positively effect your body,...

Things to Look For in a Financial Trading Platform Environment

I understand how that could positively effect your body,...
Atlas
Atlas
Geçmiş, Şimdi, Gelecek, Her şey birbiriyle bağlantılıdır. Hayatımızın Kıymetini Bilelim.
spot_imgspot_img

Discover the Newest Waterproof and Fast Smartphones that Come on Sale

I understand how that could positively effect your body, but alchemizing means turning elements to gold basically through magic. That lead me to research...

New Small Speaker Review: Pricing is Not Always the Only Criteria

I understand how that could positively effect your body, but alchemizing means turning elements to gold basically through magic. That lead me to research...

Apple Electronics Climb the List of the Top Gadgets in Forbes Magazine

I understand how that could positively effect your body, but alchemizing means turning elements to gold basically through magic. That lead me to research...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.