Rüyada boğulmak

Dinimize göre etmiş olduğun günahlar ve isyanlar sonucunda ahrette sana verilecek bir cezaya işaret eder.

Rüyada boğulurken suya defalarca batıp çıkmak ve sonrasında tekrar suya battığını görmek, dünya işlerine çok önem verip onlarla meşgul olduğuna delalettir.

Suya yanlışlıkla yahut kaza sonucu düştüğünü görüp suda boğulmadığını görmek ise hayatına dönüp bir bakarak neler yaptığını ne yapacağını düşünerek hayattaki edindiği tecrübelerden ders alarak Allah’ın yoluna yöneleceğine işaret eder.

Eğer sudan boğulmayıp da üzerinde yeşile çalan bir elbise olduğunu gören ilim ve takvaya delalet eder.

Rüyada boğulduğunu gören kişi aynı zamanda hayatında girdiği meşgul olduğu işlerde titiz davranması durumunda başarıya uzak olmadığına işarettir.

Rüyayı gören kişinin temiz ve saf suda boğulduğunu görmesi hayatındaki işlerde kazançlı ve bol rızıklı mala erişeceğine delalet eder.

Eğer suyun bulanık yahut pis olduğunu gördüyseniz doğru yol ile batıl inançları birbirine karıştırarak yaşamanıza, üzüntüye ve sıkıntıya işaret eder.

 

Rüyada Denizde Boğulan Birini Kurtarmak

Denizde boğulan birini kurtarmak, istediği halde gerçekleşmeyen arzularının gerçekleşmesine ve iş hayatında hayırlı, kazançlı günler beklediğine işarettir.

Denizde boğulurken kendisini kurtaranın hiç kimsenin olmaması ve kara parçasını göremediğini gören kişi devlet tarafından bir musibete kazaya uğrayacağı anlamına gelmektedir.

 

Rüyada Gölde Boğulmak

Rüyayı gören kişinin gölde boğulması hakkında, o kişiye verilen bir emanetten yahut başka bir şeyden dolayı meydana geldiği ile tabir edilir.

 

Rüyada Denizde Boğulmak

Rüyada denizde boğulduğunu gören kişi, ölümünde şehitlik rütbesine ereceğine delalet eder. Bu kişinin hayatında çok önemli bir virajdan geçtiğini yahut geçebileceğini, bu birçok sevdiği birini kaybedebileceği gibi rüyanı gören kişinin ölüm tehlikesi atlatacağına işaret eder.

Denizde boğulduğunu görmek aynı zamanda bir hastalığa yakalanacağınıza ve size yüklenen sorumluklardan dolayı rahatsız olduğunuza işaret eder.

 

Rüyada Suda Boğulmak

İki farklı şekilde anlamlandırılır.

Eğer görülen su berraksa, hayırlı anlamlara gelir. Şöyle ki, kişinin uzun zamandan beri yaşadığı sorunların kısa bir zamanda sona ereceğine, verdiği sözleri yerine getireceğine, eğitim hayatı ile ilgili olarak çok doğru ve yüksek getirili bir adım atacağına ve hayırlı ve yardımsever bir kişi ile dünyaevine gireceğine alamettir.

Eğer görülen su bulanıksa, istenmeyen olaylarla karşı karşıya kalınacağı, bazı hatalar yapılacağı, bu hatalar yüzünden sevilen kişiler arasından birçok kayıp verileceği ve büyük bir üzüntü duyulacağı anlamına gelir.

 

Rüyada Biri Tarafından Boğulmak

İş hayatında çok sıkıntı verecek bir durumla uğraşmak zorunda kalınacağına, hayırsız bir kişinin yaptığı bir hatanın telafi edilmeye çalışılacağına, kazanılan başarılardan ötürü büyük kıskançlık besleyen rakiplerin yapacağı bir üçkağıt yüzünden maddi ve manevi açıdan çok büyük zarara uğranacağına yorulur.

 

Rüyada Denizde Boğulmak Üzereyken Kurtulmak

Kişinin, çok büyük sorunlarla uğraşmak zorunda kalacağına, parasal olarak rakiplerinin çok gerisine düşeceğine, birçok dertle muhatap olacağına, çok zor bir duruma düşeceğine, maddi açıdan çok sıkıntı çekileceğine ve yakın bir arkadaşının ihanetine uğranacağına tabir edilir.

 

Rüyada Bataklıkta Boğulmak

Sorunların birbiri ardına patlak vereceği, sevilen bir akrabadan kötü bir haber alınacağı, üzüntü duyulacağı, beklenmeyen bir anda yakın bir arkadaşla çok büyütülmemesi gereken bir konuda tartışma yaşanacağı, aşk hayatında büyük bir üzüntüye sebep olacak bir olay yaşanacağı ve haksız yere kötü bir duruma düşürüleceği anlamına gelir.

 

Rüyada İple Boğulmak

İş konusunda uzun bir zamandan beri beklenen bir kararın yetkili merciden bir türlü çıkmayacağına ve kişinin iş hayatı ve aile hayatı arasında çok yıpranacağına alamet eder.

Aynı zamanda, zararlı bir alışkanlık sahibi olunacağına, alın teri dökülmesine ve birçok sıkıntı çekilmesine rağmen hak edilen ücretin alınamayacağına, bazı karanlık kişilerle muhatap olunacağına yorumlanır.

 

Rüyada Kumda Boğulmak

Kişinin, hiç beklemediği bir anda kötü ve sıkıntılı bir durumla karşılaşacağı, elinde avucunda olan malı ve mülkü büyük oranda heba edeceğine, atacağı hatalı adımlar yüzünden uzun süre işlerinin düzelmeyeceğine, sağlık sorunları ile uğraşmak zorunda kalacağına ve projelerinin yarıda kalacağına işaret eder.

Aynı zamanda, sevilen bir kişi ile yapılmak istenen bir işte çok sıkıntı çekmeye, zarara düşmeye, düşmanların oyununa gelmeye, tartışma yaşamaya ve hane halkı arasına nifak sokmak isteyen bazı kişilerle muhatap olmaya yorulur.

 

Rüyada Berrak Suda Boğulmak

Uzun zamandan beri yapılmak istenen bir işle ilgili olarak beklenen haberin olumlu olarak geleceğine, zor durumların sona ereceğine, sevilen ve iş hayatında sözüne güvenilen bir kişi olunacağına, yeni bir sosyal çevreye kavuşulacağına ve iş konusunda tecrübe ve söz sahibi biri ile ortaklık kurulacağına alamet eder.

Ayrıca, zor zamanları geride bırakmaya, hayırlı haberler almaya, mutlu olmaya, sıkıntılardan kurtulmaya, ferahlığa çıkmaya, maddi ve manevi açıdan çok gelişmeye, aydınlığa çıkmaya ve güzel günler görmeye tabir edilir.

 

Rüyada Biri Tarafından Elle Boğulmak

Sağlık sorunları ile boğuşulacak bir döneme girileceğine bu yüzden işlerin epeyce aksayacağına, büyük maddi ve manevi kayıplara uğranacağına, hayallerden adım adım uzaklaşılacağına, verilen desteklere rağmen bir türlü toparlanılamayacağına, kötü haberler alınacağına ve ihanete uğranacağına işaret eder.

 

Rüyada Bulanık Suda Boğulmak

Kişinin, zararlı çıkacağı bir işe gireceği, elinden gelen birçok imkânı kullanarak kurduğu işte büyük maddi kayıplar vereceği, mal mülk yüzünden kardeşleri ile arasının açılacağı, sevdiği bir kişinin söyleyeceği bir sözden ötürü çok kırılacağına, ele geçen fırsatların hiçbir yarar sağlamayacağına ve huzursuzluk yaşanacağına yorumlanır.

Aynı zamanda, yapılan hatalı bir evlilik yüzünden hayatın deyim yerindeyse zehir gibi olacağına delalettir.

 

Rüyada Boğulmak Ve Kurtulmak

Zaman zaman hayırlı olabilecek bir rüyadır.

Sıkıntılı bir işe girileceğine, çok büyük maddi ve manevi zarar görüleceğine, kardeşlerden biri ile büyük bir tartışma yaşanacağına, büyük üzüntü verecek bir haber alınacağına ancak daha sonra aile büyüklerinden birinin ya da anne babanın vereceği destek sayesinde her şeyin düzeleceğine ve sorunların biteceğine rivayet edilir.

 

Rüyada Boğulmak İstenmek

İş hayatında ya da sosyal hayat içindeki popülerliği kıskanan bazı kişiler tarafından çeşitli kötü ve zor durumların içine sokulmaya çalışılacağına, maddi açıdan zarar verecek ve sonrasında insanlar arasındaki saygınlığı zedeleyecek bir sorun yaşanacağına, eğer böyle bir durumla karşılaşılmak istenmiyorsa bazı önlemler alınması gerektiğine alamet eder.

 

Rüyada Banyoda Boğulmak

Kişinin hiç beklemediği bir anda çok büyük bir sorunla karşılaşacağına, bu sorun yüzünden ruhsal olarak çok büyük bir karamsarlık yaşayacağına, hayal kırıklığı yaşayacağına ve uzun uğraşlar sonunda belli bir üzene soktuğu iş hayatında çok üzüntülü günler geçireceğine yorulur.

Aynı zamanda, yakın bir akrabanın gideceği bir yolda bütün aileyi üzecek bir sonuçla karşılaşacağına, büyük zarar verecek kişilerle muhatap olacağına ve kötü günler yaşanacağına tabir edilir.

 

Rüyada Bulanık Denizde Boğulmak

İş hayatı ile ilgili olarak atılan bir adımın çok büyük sorunların önünü açacağı,yapılan çalışmalarda kötü bir adım atılacağı, uzun zamandan beri birlikte olunan kişinin kalbinin kırılacağı, rakiplerin sevineceği bir olayın yaşanacağı ve gelirler çok büyük bir azalma yaşanacağı anlamına gelir.

 

Rüyada Barajda Boğulmak

İşi bilenlerin ve aile bireylerinin uyarılarına rağmen parasal ve ruhsal olarak çok büyük zarar getirecek bir işe girileceğine, bu işte çok sıkıntı çekileceğine, haneden birinin ayrılacağına, dargınlık ya da kırgınlık yaşanacağına, zor günler geçirileceğine ve tartışma çıkacağına yorulur.

Aynı zamanda, kardeşler arasına bir kişinin nifak sokacağına, bu sebepten ötürü kardeşlerin birbirine düşeceğine, anne babanın üzüntü duyacağına, sorunların ve tartışmaların büyüyeceğine ve moral olarak kötü olunacağına tabir edilir.

 

Rüyada Boğulmak Ama Ölmemek

Aile hayatında çok mutlu ve huzurlu günler geçirileceğine, eşler arasındaki aşkın ve sevginin günden güne artacağına, zorlukların aşılacağına, ferahlığa çıkılacağına, girilecek bir işte çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına, sevinçli bir haber alınacağına ve haneye bolluk ve bereket dolacağına yorumlanır.

 

Rüyada Bir Şey Yerken Boğulmak

Kişinin, çalışma hayatının çok iyi bir şekilde başlayacağına, bol kazanç elde edeceğine, ancak daha sonra atacağı hatalı bir adım yüzünden çok büyük bir zararla karşılaşacağına, yakın bir arkadaşının ihanetine uğrayacağına ve yapacağı bir seyahatten kötü bir haberle döneceğine işaret eder.

Aynı zamanda, yakın bir arkadaşın çıkaracağı bir dedikodu yüzünden hem iş hayatında hem aile hayatında sıkıntı çekileceğine ve üzüntü yaşanacağına yorulur.

 

Rüyada Boğulmanın Tabiri

Hayatın koşuşturmacası içinde yaşanan kötü olaylar ve karşılaşılan hem maddi hem de manevi zorluklar yüzünden kişinin çok sıkıldığı, uzun zamandan beri büyük bir karamsarlıkla boğuştuğu için psikolojik olarak bir sıkılma ve boğulma hali içerisinde olduğu ve bu durumun bir etkisi olarak rüyalarında da boğulma ve nefessiz kalma gibi durumlar yaşadığı şeklinde açıklanabilir.

İşle ilgili ve aileyle ilgili sorunlar konusunda daha rahat olunan dönemlerde konusu boğulmak olan rüyalarının azalacağı ve hatta biteceği şeklinde bir yorum getirilebilir.

Aynı zamanda, kişinin kendisini yenilemesi gerektiği de söylenebilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.