Rüyada boğulma

Sağlık sorunları ile ilgili bir problem varsa eğer en kısa sürede bunun sona ereceğine ve sağlığın düzeleceğine delalet eder.

Eğer herhangi sağlık problemi bulunmamakta ise sağlıklı beslenildiği ve temizlik kurallarına uyulduğu için kişinin herhangi bir rahatsızlık yaşamayacağına, bu sayede hayat içinde çok rahat edeceğine, dilediği gibi yaşayacağına ve uzun bir ömre kavuşacağına yorulur.

 

Rüyada Boğulan Birini Görmek

Sevilen bir kişinin kendisini çok fazla zorlaması ve sağlığına dikkat etmemesinden ötürü sıkıntılı durumlara düşeceğine ve sağlığını yitireceğine işaret eder.

 

Rüyada Boğulan Birini Kurtarmak

İş hayatında ve aile hayatında sıkıntılı zamanlar geçiren ve bu yüzden bir türlü kendisini toparlayamayan ve günde güne yıpranan bir kişiye yardımcı olunacağına ve destek verileceğine alamet eder.

Temizliğe önem verildiği ve dengeli ve yeterli beslenildiği için sağlıklı olunduğuna ve uzun bir zaman boyunca hastalıklar ile bir sıkıntı yaşanmayacağına rivayet eder.

 

Rüyada Boğulma Tehlikesi Yaşamak

Hastalıkla ilgili bir durum varsa eğer bu durumdan kurtulmaya, rahatsızlıktan ayağa kalkılacağına ve tüm sorunların ve sıkıntıların biteceğine işaret eder.

İş hayatı ile ilgili bir sıkıntı varsa eğer gelecek bir yardım ile bu sorunun biteceğine ve işlerin çok daha iyi olacağına tabir edilir.

 

Rüyada Boğulma Tehlikesi Görmek

Uzun zamandır peşinde koşulan bir işe çok kısa bir zaman içerinde girileceğine ve iş hayatında ortaya konulacak birçok çalışma sayesinde hayırlı kazançlar elde edileceğine ve farklı bir mevkiye terfi alınacağına işaret eder.

 

Rüyada Boğulma Haberi Almak

İnsanlar tarafından sevilmeyen, kötü ve dedikodu yapmayı seven rakiplerden ötürü iş hayatında ve aile hayatında bazı sorunlar yaşanacağına ve insanlar ile tartışılıp kötü ve sevimsiz durumlara düşüleceğine tabir edilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.