Rüyada boğazlanmak

Hayırlara alamet eder.

Rüyayı gören kişinin kendisine uzanacak bir dost eli ya da hayır eli sayesinde hayatının güzelleşeceğine, kötü günlerinin, çektiği yokluğun, çaresizliğinin ve yalnızlığının da sonunun geleceğine tabir edilir.

Rüya sahibini iyi, güzel ve hayırlı günler bekliyor diye yorumlanır. Duaların ve dileklerin kabul olması sayesinde, kaderin ve şansın güleceğine rivayet edilir.

 

Rüyada Boğazlandığını Görmek

Rüyayı gören kişinin rahata ereceğine, ferahlayacağına, eşsiz fırsatlar elde edeceğine, başarılı olacağına, böylece sıkıntılarından, sorunlarından ve problemlerinden kurtulacağına, neşeye, keyfe, ağız tadına ve sağlığına kavuşacağına delalet eder.

 

Rüyada Boğazlanmış Hayvan Görmek

Rüyayı gören kişinin hatalı işler yapacağına bu nedenle maddi gücünü kaybedeceğine, işlerinde verimsiz hale geleceğine ve çok darda kalacağına alamet eder.

Rüya sahibinin elindeki bolluğun, bereketin ve zenginliğin kıymetini bilmeyerek yanlış yollara sapacağına ve kendi eliyle yeni kısmetlerine mani olacağına yorulur.

 

Rüyada Birinin Boğazlandığını Görmek

Rüyayı gören kişinin çevresinde yaşanacak güzel gelişlere ve olumlu olaylara işaret eder.

Hayatın kolaylaşmasına, işlerin hafiflemesine, kurulu bir düzene, sabit kazanca ve kesilmeyecek rızka tabir edilir.

 

Rüyada Çocuğunun Boğazladığını Görmek

Rüyayı gören kişinin varsa evlatlarından yana hayır göreceğine, onların başarıları ile övüneceğine ve onlardan yana her zaman razı geleceğine delalet eder.

Eğer rüya sahibi henüz evlat sahibi değilse o halde vatana, millete hayırlı olacak evlatlar yetiştireceğine ve onlar tarafından her zaman saygı, sevgi görüp, el üstünde tutulacağına ve yüceltileceğine rivayet edilir.

 

Rüyada Boğazlamak

Rüyayı gören kişinin büyük ve önemli kararlar alacağına ve hayatında tertemiz bir sayfa açarak yepyeni bir hayatı yaşamaya başlayacağına yorulur.

Bu değişimin bir gönül birlikteliğiyle gelebileceğini gösterdiği şeklinde kabul edilir ve mutlu bir başlangıca alamet ettiğine inanılır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.