Ana Sayfa Yaşam Astroloji Boğa Burcu Kadını

Boğa Burcu Kadını

Boğa burcu kadını çok tatlı, sevimli, çevresindekiler tarafından çok sevilen ve dost ortamlarda aranan bir tiptir. Güzel şeylere düşkündür.
Müzik dinlemeye ve sergilere gitmeye bayılır. Zaten müzisyenler ve ressamlar arasında çok Boğa vardır. Kendine güvenli bir kadındır Boğa kadını.

Hayatta karşısına çıkan her sorunu çözeceğini, her engeli aşacağını bilir. Arkadaşları da onun için çok önemlidir. Çok sayıda arkadaşı vardır ve inanılmaz bir enerjiyle hepsine zaman ayırmayı, onlarla ilgilenmeyi başarır. Tabii karşılığını da ister. Dostları için her türlü fedakârlığı göze alan Boğa kadınları onlardan da aynı biçimde karşılık görmek isterler.
Yani sadakate önem verirler. Bir diğer özellikleri de derli toplu olmaları, temizliğe önem vermeleridir. Bir Boğa kadını kulübede yaşasa bile oraya yuva havası kazandırmayı başarır. Minik ayrıntılarla o kulübeyi süsler, zenginleştirir… Ayrıca midesine düşkündür. Bu yüzden de dostlarını en güzel, en lezzetli yemekler eşliğinde ağırlar. Bu kadının hiç mi olumsuz özelliği yok diye soracaksınız. Acılarını ve dertlerini itiraf etmez asla. Onun için hayatındaki sorunları paylaşmak zayıflık ve bencilliktir. Bu yüzden en yakın arkadaşına bile açılması güçtür.

 

Aşk zamanı

İşte, feminen, çekici, yumuşak ve çevresine sükunet yayan bir kadın… Tatlı bir sesle konuşuyor ve karşısındakinin içini rahatlatmayı iyi biliyor. Yıldızı Venüs, o yüzden de sanattan, müzikten, resimden iyi anlıyor. İnce zevkleri var. Sevgilisiyle sergilere, konserlere, tiyatro oyunlarına gitmeye bayılıyor. Kalabalık içindeyken onun kulağına eğilip aşk sözleri fısıldamayı bu arada cici cici etrafa bakınmayı ihmal etmiyor. yatakta tutkulu bir âşık. Deneyimli değilse bile bu konuda doğal bir yetenek sergiliyor. yatağı rahat ve kocaman, duvarında kristal bir ayna var, evi bahçeli değilse balkonu çiçeklerle dolu. yatak odasında daima parfümler ve inci takılar görebilirsiniz.

Boğa kadınının hayatında da yatak odasından da çıkmak istemeyeceğinizi size garanti ediyoruz. Yapmanız gereken şey ona sürekli olarak ne kadar sevildiğini belirtmek. Bağlılığınızı göstermek ve onu ince zevklerinden mahrum etmemek.

Bu burç insanlarının yıldızı Venüs’tür, bu yüzden de güzellik ve aşk yıldızının büyüleyici ışıltılarıyla çevrelenmiş tiplerdir onlar. Boğa kadını birisinden hoşlandığında onu elde etmeyi, hadi abartmayalım, hiç değilse ilgisini çekmeyi bir biçimde muhakkak başarır. Ne var ki Boğa kadınlarının aşkta hiç sorun yaşamadıkları anlamına gelmez bu söylediklerimiz.

Bir kere ne istediğini bilen, makul ve sağduyulu Boğa kadınları başka konularda son derece mantıklı olabilmekle birlikte aşkta tamamen mantığın dışına çıkabilecek türden kadınlardır. Davulun bile dengi dengine çaldığı sözü onların kitaplarında yer almaz. Tamamen uygunsuz, kendisiyle hiçbir biçimde alakası olmayacak bir erkeğe âşık olabilir bir Boğa kadını. Kimi zaman da büyük hayal kırıklıkları yaşar bu yüzden. Bu burcun insanlarının hayatlarında inanılmaz bir insan çeşitliliği mevcuttur. Onun arkadaşları, dostları şöyledir böyledir diye bir tarif yapılamaz, hiçbiri birbirine benzemiyordur çünkü.

İçinizi rahat ettirelim, Boğa kadını sadece tam anlamıyla severse evlenir. kıskanç değildir, çünkü aldatılabileceğini aklının ucundan bile geçirmez. belki genel olarak kendisi eşini aldatma eğiliminde olmadığı için onun da aynı biçimde davranacağına inanır. Bu durum da zaman zaman hayal kırıklığına uğrayabilir elbette.

 

Boğa Burcu kadınına âşık bir erkek için notlar…

Bu kadın sizi sevdiği, eğlenceli bulduğu ve kendisini mutlu edeceğinizi düşündüğü için sizinle ilgileniyor. Üstelik o kadar dürüst ki sizin onu herhangi bir biçimde üzebileceğinizi aklının ucundan bile geçirmiyor. Bu yüzden de kızgınlığı ve öfkesi derin oluyor. Bilirsiniz, sakin insanların duyguları kimi zaman patlama noktasına erişebilir. Size tavsiyemiz, bu burcun mensubu olan bir kadını üzmemek, yaralamamak için elinizden geleni yapmanız. Çünkü… bilirsiniz, Boğa’lar yaralandıkları zaman nasıl gözleri dönüyorsa Boğa burcu kadınlarının da öylesine gözleri dönebilir. Zaman zaman önlerine çıkan her şeyi kırıp geçmekten çekinmezler. Bu yüzden açık olun ve kazandığınız sevginin kıymetini bildiğinizi belli edin. Özetle, güvenilir biri olun ki aşkınız sorunsuz bir biçimde sürsün.

 

Ne yapmalı?

Olduğunuz gibi davranın, ona güzel sözler söyleyin, hoş parfümler alın, bol bol kültür sanat programı yapın, bonkör olun, güzel bir araba ve lüks bir ev alın, yanınızdan ayrılmayacaktır.

 

Minik ipuçları

Sevgilinizle birlikte özel kelimeler seçin. Bu, günlük sohbetinizde sık kullandığınız bir kelime olabilir. (Şekerim, tatlım benim, çikolata, kedi, vesaire.) O kelimeyi duyduğunuz her an, nerede ve kimlerle olursanız olun birbirinize bir biçimde dokunmayı kararlaştırın. Artık imkânların elverdiği doğrultuda. Yalnızsanız sonunda kendinizi yatak odasında da bulabilirsiniz. Ama diyelim ki resmi bir davettesiniz. O zaman gizlice kolunuza dokunan eli sizi nasıl heyecanlandıracak, düşünsenize.

 

Güzellik ipuçları

Güzel bir yüzünüz var ve cildiniz de düzgün. Bu yüzden fondöten kullanmanızda hiçbir mahsur yok. Fondöteninizi ten renginizden bir ton açık renklerde seçin ve yanak, alın, çene ve burun bölgelerinize küçük parçalar halinde yedirin. Sonra parmak uçlarınızla cildinize iyice yayın. Cildinizin çevre kirliliğinden ve fondötenin yıpratıcı etkisinden minimum derecede etkilenmesi için, tercihiniz antioksidan ve E vitamini içeren ürünlerden yana yapabilirisiniz.

 

Boğa kadınına alınacak armağanlar

Bu kadın dekoratif sanatlara bayılır. Ona küçük objeler, dantel örtüler armağan edebilirsiniz. tabii çiçek göndermekten sıkıldığınız zamanlarda. Çünkü sonuçta Boğa kadınının en sevdiği armağan çiçektir. orkideler, leylaklar, manolyalar… tabii çiçeklerin sergilenmesi için pahalı ve değerli vazolar da alabilirsiniz. En sevdiği kokuları da armağan edebilirsiniz. Bu kadın her tür parfüme bayılır. inci takılara da… Aslında Boğa kadını gerçek bir mücevher âşığıdır. taklit takılardan hoşlanmaz elbette. Her şey gerçek ve değerli olmalıdır. İpek fularlara, kaşmir süveterlere de hayır demez. Dantel iç çamaşırları onun en sevdiği oyuncaklarındandır. Özetle şöyle söyleyebiliriz. Boğa kadınını mutlu etmek kolay ama pahalıdır.

Önceki İçerikBoğa Burcu Erkeği
Sonraki İçerikBoğa Burcu Çocuğu
Atlas
Geçmiş, Şimdi, Gelecek, Her şey birbiriyle bağlantılıdır. Hayatımızın Kıymetini Bilelim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

- Advertisment -

Most Popular

Urban Kitchen with Granite Tops, Exposed Bulb Lights and Island

We woke reasonably late following the feast and free flowing wine the night before. After gathering ourselves and our packs, we...

How To Use Basic Design Principles To Decorate Your Home

We woke reasonably late following the feast and free flowing wine the night before. After gathering ourselves and our packs, we...

Patricia Urquiola Coats Transparent Glas Tables for Livings

We woke reasonably late following the feast and free flowing wine the night before. After gathering ourselves and our packs, we...

Another Big Apartment Project Slated for Broad Ripple Company

We woke reasonably late following the feast and free flowing wine the night before. After gathering ourselves and our packs, we...

Recent Comments