Rüyada böcekler görmek

Kişinin iş hayatında ve aile hayatında çok kötü zamanlar geçirmesine, büyük zararlar görmesine, hayat içerisinde yaşadığı mutlulukları, başarıyı ve huzuru kıskanan, rüya sahibi hakkında sürekli dedikodu yapan kadınlar olduğuna ve bu kişilerin yakında rüyayı gören kişinin çok üzülmesine sebep olacak şeyler yapacaklarına delalet eder.

 

Rüyada Böcekler Tarafından Isırılmak

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında kazandığı başarıları, aile hayatında ve sosyal hayatında sahip olduğu mutluluğu kıskanan, rüya sahibinin açığını kovalayan ve kendisine iftira atan kötü kadınlardan zarar göreceğine, iş hayatındaki ve aile hayatındaki huzuru kaybedeceğine ve çok büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına alamet eder.

 

Rüyada Böceklerle Uğraşmak

Uzun zamandan beri huzurlu bir hayat süren rüya sahibinin, kendisini kötüleyen ve dedikodusunu yapan kadınlar ile karşı karşıya kalacağına, bu kadınların kendisi hakkında çıkardıkları dedikodudan kurtulmak için çok büyük çaba göstereceğine ve bu yüzden işinden ve gücünden elini eteğini bir süreliğine çekeceğine delalet eder.

 

Rüyada Böcekler Öldürmek

Rüya sahibinin, kendisini, kötü durumlara düşüren, çok zor zamanlar geçirmesine, hakkındaki dedikodular yüzünden neredeyse hasta olmasına sebep olan kişilere vereceği karşılıklar sayesinde kendisini aklayacağına, içine düştüğü kötü durumlardan kurtulacağına ve çok mutlu olup kendisine geleceğine işaret eder.

 

Rüyada Böcekleri İlaçlamak

Kendisine çok büyük zararları dokunan insanların yaptıkları kötülükleri gün yüzüne çıkartan rüya sahibinin, bu kişilerin hak ettikleri cezaları almak için canla başla çabaladığına, yakın bir zamanda bu konuda büyük başarı kazanacağına ve vicdanen çok büyük bir huzura ereceğine tabir edilir.

 

Rüyada Böcekleri Süpürmek

İş hayatında çok zor zamanlar yaşayan rüya sahibinin, kendisine zarar veren insanlar ile yüz yüze geleceğine ve bu kişileri alt edeceğine rivayet eder.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.