Rüyada böcek ısırması

Hayırlara alamet etmez.

Rüyayı gören kişinin can derdine düşeceğine, işinden geri kalacağına, evde dinlenmek zorunda olacağına ve aksi takdirde iyileşip, toparlanamayacağına işaret eder.

Rüyayı gören kişinin hiçbir sıkıntısı ve sorunu yokken, hayatı düzgün ve yolunda devam ediyorken karşılaşacağı bu musibet nedeni ile her işini bir süre askıya almak zorunda kalacağına yorulur.

 

Rüyada Böcek Tarafından Isırılmak

Rüyayı gören kişinin kendini elini, kolunu kaldıramayacak kadar halsiz ve ağır hissetmesine, yataktan çıkmak istememesine, yürümeye ve konuşmaya mecalinin kalmamasına ve iştahının da kesilmesine neden olacak fiziksel bir problemle karşılaşacağına rivayet edilir.

 

Rüyada Böceğin Isırdığını Görmek

Rüyada böceğin ısırdığını görmekle böcek tarafından ısırılmak aynı şeydir ve rüyayı gören kişinin hiç ortada yokken bir anda bir hastalığının ortaya çıkacağı, kişinin de bununla baş etmek için yollar aramak zorunda kalacağı anlamına gelir.

 

Rüyada Elini Böcek Isırması

Rüyayı gören kişinin yokluğa düşeceğine, geçiminin güçleşeceğine ve borçlarının artacağına işaret eder.

Darlık içinde olmaya, kazancından, rızkından ve malından kaybetmeye, sadece maddi değil aynı zamanda manevi olarak da zarar görmeye alamet eder.

 

Rüyada Ayağını Böcek Isırması

Rüyasında ayağını böcek ısırdığını gören kişinin bir işi ters gidecek demektir.

Aksiliklerle ve zorluklarla karşılaşmaya, başarısızlığa düşmeye, üzülmeye, mutsuz olmaya ve umudunu yitirmeye tabir edilir.

 

Rüyada Siyah Böcek Isırması

Rüyayı gören kişiyi zorlayacak, inatçı ve ısrarlı bir sorunla karşılaşacağına delalet eder. Güç de olsa atlatılacak tatsız ve kötü günlere yorulur.

Rüya sahibinin üzülmesine neden olacak bir gelişme yaşayacağına rivayet edilir.

 

Rüyada Zehirli Böcek Isırması

Rüya sahibinin canını sıkacak ve sinirlenmesine neden olacak bazı haberler alacağına ya da böylesine gelişmelerle karşılaşacağına bu nedenle de strese gireceğine alamet eder.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.