Exclusive Content:

Technology Will Help Keep Your Home from Becoming Obsolete

I understand how that could positively effect your body,...

New Small Speaker Review: Pricing is Not Always the Only Criteria

I understand how that could positively effect your body,...

iTunes is Now the Second Biggest Name in Music World Giants

I understand how that could positively effect your body,...

Böcek Görmek

Rüyada görülen böcek

Her zaman için sıkıntı yaşanacağı anlamına gelmektedir. Bu açıdan pek hayırlı bir şekilde yorumlanmaz. Kişilerin yaşayacağı büyük sıkıntı ve zorlukları ifade eder.

Rüyada görülen böcek ikili ilişkilerde yaşanılan sorunları ifade etmektedir. Aynı zamanda mutsuz bir evlilik ve anlayış göstermeyen bir eşi çağrıştırmaktadır.

Rüyada görülen böcek kişilerin içsel huzurunu bozacak çeşitli yönlerden üzüntüler yaşamalarını sağlayacak olanların yaşanacağı şeklinde yorumlanmıştır.

Bazı rüya yorumcuları tarafından rüyada görülen böcek kişinin hayatında yaşayacağı olumlu gelişmeleri ifade etmektedir. Rüyaların net bir şekilde yorumlanabilmesi için kişinin rüyalarını en iyi şekilde analiz etmesi gerekmektedir.

Rüyada böcek görmek çoğu zaman karşılaşılacak bir felaketi simgeler. Bu açıdan kişinin mutlaka dikkatli olması gerekmektedir.

Ayrıca kişilerin aile arasında huzuru bozacak birtakım tartışmalar yaşayarak bazı problemler yaşamalarına neden olacak şeklinde yorumlanmıştır.

 

Rüyada böcek yemek

Rüyasında böcek yediğini gören bir kimsenin ikili ilişkilerde çok mutlu olmayacağı söylenir. Ayrıca geveze biriyle yapacağı evlilikten dolayı işlerinin yolunda gitmeyeceği bu durumda büyük sıkıntılar yaşayacağı söylenir.

Rüyasında böcek yediğini gören bir kimsenin huzursuz bir hayatı olacaktır.

Evliliğinde mutlu olmayan ve çeşitli sorunlar ile boğuşan kişi için çok daha farklı sorunlar eklenerek hayatının bir kısmının kötü geçeceği söylenir.

 

Vücutta dolaşan böcek

Bir kimse rüyasında böceğin tüm vücudu üzerinde dolaştığını görüyorsa bu o kişi için hayırlı bir şekilde yorumlanır. Aynı zamanda kişinin bazı sıkıntılar yaşadığını ancak bu sıkıntıların kısa bir süre içerisinde tamamen ortadan kalkacağı ifade edilir.

Vücutta dolaşan böcek hayırlı bir haber olarak müjdelenir.

Kişinin kısa bir süre içerisinde istediği ve uzun süredir beklediği bir haberi alacağı söylenir. Bu yüzden rüyada görülen vücutta dolaşan böcek hayırlı bir haberi ve sıkıntıların kısa süre içerisinde ortadan kalkacağına delalet eder.

 

Böcek tarafından ısırılmak

Rüyada kişi kendisinin böcek tarafından ısırıldığını ve bunun sonucunda acı çektiğini görüyorsa rüya sahibi için pek hayırlı bir şekilde yorumlanmaz.

Böcek tarafından ısırıldığını gören bir kişinin yakın zamanda hastalanacağına ve uzun zaman boyunca bu hastalığın etkisinden kurtulamayacağı konuşulur.

Böcek tarafından ısırılan bir kişinin hali hazırda hastalığı varsa bu hastalığının bir müddet daha devam edeceği ve kişinin bazı üzüntülü olaylar yaşayacağı şeklinde yorumlamalar yapılır.

 

Rüyada böcek öldürmek

Rüyada kişi kendisini böcek öldürürken görüyorsa bu rüya onun için farklı anlamlarda yorumlanabilir. Rüyada öldürülen böcek işlerinizin sizi kıskanan ve sizinle yarışan bazı kimseler tarafından elinizden alınacağına işarettir.

Rüyada böcek öldürmek aynı zamanda bazı kararlarınızın arkasında durmanız gerektiğini bildirmektedir. Rüyada öldürülen böcek işlerinizin bozulacağına ayrıca vermiş olduğunuz bazı sözlerin tutulma zamanının geldiğine işarettir.

Bu açıdan pek hayırlı bir rüya yorumu olarak ifade edilmez.

 

Rüyada böcek görmek

Rüyada herhangi bir yerde görmüş olduğunuz böcek etrafınızda dikkat edilmesi gereken kişilerin olduğunu ifade etmektedir.

Rüyada görmüş olduğunuz böcek çevrenizde sizin dedikodunuzu yapan sizi kıskanan ve bu şekilde insanların gözünde değer kaybetmenizi sağlayan bir kadın olduğuna delalettir.

Bu en yakınım dediğiniz insanlar arasında da bulunabilir.

Ayrıca dedikodunuzu yapan düşmanınızın zayıf olduğuna ve istediğiniz takdirde onu kolayca alt edebileceğine işarettir.

 

Rüyada böcek yakalama

Rüyada yakalanılan böcek hayırlı bir şekilde yorumlanmaz. Etrafınızda bulunan dedikoducu çirkin ve kötü kalpli insanların varlığını haberdar eder.

Rüyasında böcek yakaladığını gören bir kimse için üzücü bir evlilik yapacağı söylenir.

Bu durumda rüyasında böcek yakalayan kimsenin mutlu bir aile kurması imkansız hale gelir. Çevresinde bulunan kötü kalpli harama el uzatan dedikoducu ve çok konuşan biriyle evleneceği bu şekilde mutsuz bir hayata adım atacağı söylenir.

Kısmetinin kapanacağı ifade edilir.

 

Dişi böcek

Rüyada görülen dişi böcek ölümü çağrıştırır. Özellikle rüyayı gören yeni doğum yapmış loğusa bir kadın ise rüya o kişi için oldukça kötü bir şekilde yorumlanmaktadır.

Rüyasında dişi böcek gören loğusa kadının kısa bir süre içerisinde öleceği söylenir.

Aynı zamanda rüyada görülen dişi böcek gelecek olan musibetleri sembolize etmektedir.

Kişilerin kötü şeyler yaşayarak içinde bulundukları durumdan kötü bir şekilde etkilenecekleri etrafındaki yakınlarından çeşitli kötülükler görecekleri ve üzücü haberler alacakları söylenir. Dikkatli olmakta fayda vardır.

 

Böceğin akrebe dönüşmesi

Rüyada bir böceğin akrebe dönüştüğünü görmek etrafımızda bulunan gizli düşmanlarımızın varlığına delalet etmektedir.

Böceğin akrebe dönüştüğünü görmek yakınımızdaki dost dediğimiz insanların rüya sahibine çeşitli zararlar verebileceğini ve kişinin savunmasız yakalanacağına delalettir.

Bu açıdan etrafımızda bulunan dostlarımıza kolaylıkla güvenmemeli ve önlemimizi almalıyız.

 

Rüyada erkek böcek

Rüyada görülen erkek böcek oldukça pis bir düşmanın varlığına delalet eder. Böcek rüyalarının birçoğu kötülüğü ve şerri çağrıştırmaktadır. Size yardım etmek isteyen bir kadının varlığını ifade eder.

Ancak bu kadının oldukça sinirli kötü kalpli kötü niyetli harama el uzatan ve rüya sahibinin kötülüğünü isteyen bir kadın olduğunu ifade etmemiz gerekmektedir.

Rüya sahibi eğer erkek ise bu hizmetçi ile evlenebileceği söylenir.

Böcek rüyaları genel olarak oldukça tehlikeli olduğu söylenilen rüyalardır. Kişilerin yanlış ve mutsuz bir evlilik yapabileceğini ifade eder.

Aynı zamanda etrafımızda kötülüğümüzü isteyen arkamızdan kuyumuzu kazan ancak yüzümüze dostumuz gibi görünen gizli düşmanlarımız olduğu söylenir.

Böcek rüyaları karşımıza şirret kötü kalpli ve bizim kötülüğümüzü isteyip çeşitli şekillerde elimizdekileri ele geçirmeye çalışan insanların çıkacağını ve bu insanlara olan güvenimiz sayesinde büyük zararlar göreceğimiz şeklinde yorumlamalar yapılır.

İşlerimizi elimizden kaybedebileceğimiz bu açıdan daha sıkı bir şekilde çalışmamız gerektiği yorumlanır.

 

Rüyada Böcek Sokması

Çalışma hayatı içerisinde büyük bir zarara yol açacak bir terslik yaşanacağı anlamına gelir.

Kişinin sağlığıyla ilgili bazı aksiliklerin ortaya çıkacağına, uzun süre doktor kontrolü altında kalarak, diyet yapmak, ilaç kullanmak ve sık sık hastaneye gitmek zorunda olacağına yorulur.

Bu rüya, daha ziyade kişinin fiziksel gücünün bir dönem için azalacağına ve bunun da mutsuz ve keyifsiz olmasına neden olacağına işaret eder.

 

Rüyada Böcek Sürüsü Görmek

Baş edilmesi zor bir meselenin dallanıp budaklanması demektir.

Rüyayı gören kişinin kurtulmak için uğraştığı bir olayın gitgide büyümesine ve iyice içinden çıkılamayacak kadar karmaşık ve zor hale gelmesine alamet eder.

Birinden kurtuldum derken başka birinin başlayacağı problemlerdir.

 

Rüyada Böcek Ezmek

Güçlünün güçsüzü ezmeye çalışması demektir.

Makamı yüksek, paralı,çevresi geniş bir insanın kendisi kadar sesi çıkmayan, maddi imkanı yetersiz, kendini savunamayacak kadar gariban ve çaresiz bir insana haksız yere yenilmesine ya da teslim olmak zorunda kalmasına delalet eder.

Aynı zamanda bu rüya, kişinin kendisini bir maldan, kazançtan ya da nasipten alı koymaya çalışan birine karşı gelmesi ve ona karşı mücadele etmesi demektir.

 

Rüyada Saçta Böcek Görmek

Kişinin kafasını karıştıracak ve onu uzun süre oyalayarak işlerine yoğunlaşmasını engelleyecek, verimliliğini düşürecek, başarısını olumsuz yönde etkileyecek bir konunun varlığına alamettir.

Rüya sahibini sıkacak, üzecek, bunaltacak ve ona of çektirecek bir mevzu çıkabilir.

 

Rüyada Ağızdan Böcek Çıkması

Rüya sahibinin çok huzursuz ve rahatsız olduğu bir olayda son sözü söyleyen taraf olacağı bunun da kendisine çok iyi geleceği, kendine dert ettiği bu işin kendisine yaşattığı ağır, kötü ve kasvetli ruh halinden kurtulmuş olacağı anlamına gelir.

 

Rüyada Yemekten Böcek Çıkması

Rüyayı gören kişinin yiyeceği ekmeği kendisine zehir etmeye çalışan bazı art niyetli kimselerin varlığına işaret eder.

Rüya sahibinin rızkında, malında, sahip olduklarında ve aile saadetinde gözü olan kötü insanlar var demektir.

 

Rüyada Kırmızı Böcek Görmek

Gözden kaçmayacak, sineye çekilmeyecek ve görmezden gelinemeyecek bazı hal ve hareketlere ya da sözlere hedef olmaya, bu duruma çok içerlenmeye, hırslanmaya ve kinlenmeye yorulur.

Kişinin kendisine yapılacak bazı yanlışlar nedeniyle bunun sorumlularına karşı büyük bir öfkeye kapılmasına, bu öfkesinin de kolay kolay dinmeyeceğine alamettir.

 

Rüyada Böcek İlacı Görmek

Hedefte olan bir kimsenin ya da bir olayın varlığına işaret eder.

Rüyayı gören kişinin gündeminde olan bir meseleye ve o mesele hakkında yapacağı çalışmalara, alacağı önlemlere ve kendisine yardımcı olacak aracılara yorulur.

 

Rüyada Burnundan Böcek Çıktığını Görmek

Rüya sahibini rahatsız edecek bir durum yaşanacağı anlamına gelir.

Rüyayı gören kişinin tüm dikkatini bu konu üzerinde yoğunlaştırması nedeniyle rutin giden işlerinin ve düzeninin bozulacağı anlamına gelir.

 

Rüyada Böcek İstilası Görmek

Kişinin bir girişiminin yakınları ve yakın çevresi tarafından kabul görmeyeceğine fakat rüya sahibinin kararında ısrarcı davranması durumunda çevresindekilerin üzerine geleceklerine ve kendisini bunaltacaklarına alamet eder.

 

Rüyada Böcek Yapıştığını Görmek

Deyim yerindeyse kişinin elini verip kolunu alamayacağı bazı insanlara işaret eder.

İyi niyetle yapılacak bir şey nedeniyle insanlar tarafında istismar edilmeye ve kişiyi maddi manevi olarak sömürmek isteyenlerin varlığına yorulur.

 

Rüyada Ölmeyen Böcek Görmek

Kişinin tabiri caizse atsa atamayacağı, satsa satamayacağı yani memnun olmasa da kurtulması mümkün olmayacak ve her zaman hayatında olacak birine işaret eder.

Rüya sahibine sürekli dert olacak ve başına bela açacak birinin varlığı demektir.

 

Rüyada Binlerce Böcek Görmek

Yakın bir akrabanın girdiği işte yapacağı bir hata yüzünden üzüntü duyacağına delalet eder. Çok sıkıntılı günler yaşanacağı anlamına gelir.

Onu bezdirecek, hayattan bıktıracak ve sorunlarla uğraşmaktan içine gına getirecek sorunların peydah olacağına alamet eder.

 

Rüyada Zehirli Böcek Görmek

Rüya sahibine karşı sinsi olan fakat kinini içinde saklayan bir insana delalet eder.

İlk fırsatta rüyayı gören kişiye zarar vermek için bekleyen, kıskanç, hırslı, gözü kara, cahil ve ikiyüzlü bir düşman demektir.

 

Rüyada Böcek Yediğini Görmek

Rüyayı gören kişinin başarısını, enerjisini, makamını, gelirini ve rızkını düşürecek, yaşamını olumsuz yönde etkileyecek, moralini bozacak stratejiler belirlemesine ve sonunda üzülmesine, yenilmesine ve maddi manevi kayıplar yaşamasına yorulur.

 

Rüyada Çok Böcek Öldürmek

Atılacak doğru adımların sayısının artacağı anlamına gelir.

Rüya sahibinin özellikle geleceği konusunda kendisine uğur ve şans getirecek hayırlı kararlar alacağına delalet eder.

Kişi kendisi için küçük bir iş kuracağına ve zamanla bu işi daha büyüteceğine alamet eder.

 

Rüyada Sümüklü Böcek Görmek

Yaşam içinde geçici bir iz bırakacak bir olaya ya da bir kişiye alamet eder.

Kişinin karşılaşacağı bir durumun kendisinde etki bırakacağına ve bu etkinin çok derin olmadan kısa süre sonra silineceğine yorulur.

 

Rüyada Kara Böcek Görmek

Rüyayı gören kişinin çözümünü bulmakta zorlanacağı bir problemin varlığına alamet eder.

Rüya sahibinin galip olmak adına vereceği savaşın kızışmasına ve zorlaşmasına işaret eder.

Aynı zamanda, uzun soluklu bir işe girileceğine, bazı sorunlarla uğraşılacağına, verilen emeklerin heba olacağına ve parasal olarak büyük kayıplar yaşanacağına delalet eder.

 

Rüyada Vücuttan Böcek Girmesi

Hane içine sızacak mendebur bir insan demektir.

Yaşam hakkında her şeyi bilmek isteyen, meraklı, konuşmayı bilmeyen, kendini taşıyamayan ve toplum insanı olamayacak bir kimse demektir.

Niteliksiz ve vasıfsız düşmana alamet eder.

 

Rüyada Evde Böcek Görmek

İstenmeyen misafire yorulur.

Kişinin kendisinden haz etmediği, kişiliğini beğenmediği ve bu nedenle uyuşamadığı halde sürekli kendisine konuk olan ve kendisiyle samimiyet kurmak isteyen kimseye yorulur.

Rüya sahibinin ne kadar uzak ve mesafeli durursa o kadar yakınında olmaya çalışan bir insana alamet eder.

 

Rüyada Kulaktan Böcek Çıkması

Bilinen bir konunun ya da olayın başa bela olacağı anlamına gelir.

Rüya sahibinin istemeden duyacağı ve öğreneceği birşeyin kendisini çok huzursuz ve mutsuz edeceğine delalet eder.

İnsanın kendisine dert ettiği şeylerden ötürü uzun bir zaman boyunca karamsarlık duyacağına, gereksiz yere kendisini üzecek ve manevi olarak zarar getirecek bir yola gireceğine ve rahatının kaçacağına yorumlanır.

 

Rüyada Sırtında Böcek Görmek

Rüyayı gören kişinin rahatından olmasına işaret eder.

Darlık ve yokluk içine düşmeye, yıpranmaya, ezilmeye, çekilen sefalet nedeniyle belin bükülmesine, zahmetin ve çilenin artmasına yorulur.

El atılan ve büyük emek harcanan bir işin istenmeyen bir hal alacağına, yarardan çok zarar getireceğine, kalp kırıklığına neden olacağına, borçlanmaya yol açacağına ve üst üste sıkıntı yaşatacağına tabir edilir.

 

Rüyada Böcek Isırması Ve Kanaması

Rüyayı gören kişinin kendisini deyim yerindeyse sırtından vuracak bir insan demektir.

Örneğin; ortağının kendisine kazık atmaya çalışmasına ya da ortaklık yapmaya hazırlandığı bir kişinin kendisini yarı yolda bırakmasına.

 

Rüyada Böcek Beslemek

Kişinin pişman olmasına neden olacak bir iş yapacağı anlamına gelir.

Rüya sahibi kendisini engellemeye çalışan tecrübeli ve bilgili kişilerin uyarılarına rağmen yine de bildiğini okuyacak ve kaçınılmaz sonu yaşayacak demektir.

Emekler boşa gidecek demektir. Ama istenen ve hayal edilen şeylerden vazgeçilmemelidir.

 

Rüyada böcek görmenin Tabiri

Rüyalarımız bizlere içinde bulunduğumuz ruh hali kafamızın içinden geçirip dile dökemediğimiz daha pek çok şey hakkında çeşitli ipuçları sunmaktadır. Bu açıdan rüyaların belirli oranda ciddiye alınması çok önemlidir.

Rüyada görülen böcek kötü bir evliliğe işarettir. Evli birinin bu rüyayı görmesi ikili ilişkilerinde başarısız olması ve çeşitli tartışmalar yaşayarak aileye olan inancını yitirdiğini gösterir. Rüyada görülen böcek aynı zamanda etrafımızda bizim kötülüğümüzü isteyen insanların varlığını ifade eder.

Bu durumda kişinin insanlara olan inancını kaybettiği ve bu durumda etrafındaki dostlarına dahi güvenmediği anlaşılır.

Kişinin aileye olan inancını kaybetmesi zaman içerisinde en yakınım dediği dostlarından dahi çeşitli kötülükler görmesi sonucunda hiç olumlu olmayan bir ruh hali içerisine girdiğini söyleyebiliriz.

Böcek görmek işlerin iyiye gitmediğini ve sizi kıskanan bazı kimselerin sizin işlerinizi elinden alacağı söylenir. Bu durumda kişinin iş hayatındaki isteksiz çalışmaları ve etrafında bulunan birçok akbabanın olması kişinin kimseye güvenmeden tek başına yaşayacağı bir düzen oluşturmuştur.

Kişinin kötü bir ruh hali içerisinde bulunduğu ve bu şekilde mutlu bir hayat yaşamadığı gözlenmektedir.

Rüyada görülen böcek çoğu zaman yaşanacak bir felakete işaret etmektedir.

Kişinin oldukça sıkıntılı bir hayatı olduğu ve bu durumda üzücü olaylar karşısında büyük bir yıkım yaşadığını görebiliriz.

Rüyalar yaşantılarımızı hayallerimizi isteklerimizi hatta çoğu zaman düşüncelerimizi yansıtmaktadır. Tüm bu olumsuzluklar zor bir dönem geçirdiğimize işarettir.

Latest

Discover the Newest Waterproof and Fast Smartphones that Come on Sale

I understand how that could positively effect your body,...

New Small Speaker Review: Pricing is Not Always the Only Criteria

I understand how that could positively effect your body,...

Apple Electronics Climb the List of the Top Gadgets in Forbes Magazine

I understand how that could positively effect your body,...

Technology Will Help Keep Your Home from Becoming Obsolete

I understand how that could positively effect your body,...

Newsletter

spot_img

Don't miss

Discover the Newest Waterproof and Fast Smartphones that Come on Sale

I understand how that could positively effect your body,...

New Small Speaker Review: Pricing is Not Always the Only Criteria

I understand how that could positively effect your body,...

Apple Electronics Climb the List of the Top Gadgets in Forbes Magazine

I understand how that could positively effect your body,...

Technology Will Help Keep Your Home from Becoming Obsolete

I understand how that could positively effect your body,...

Things to Look For in a Financial Trading Platform Environment

I understand how that could positively effect your body,...
Atlas
Atlas
Geçmiş, Şimdi, Gelecek, Her şey birbiriyle bağlantılıdır. Hayatımızın Kıymetini Bilelim.
spot_imgspot_img

Discover the Newest Waterproof and Fast Smartphones that Come on Sale

I understand how that could positively effect your body, but alchemizing means turning elements to gold basically through magic. That lead me to research...

New Small Speaker Review: Pricing is Not Always the Only Criteria

I understand how that could positively effect your body, but alchemizing means turning elements to gold basically through magic. That lead me to research...

Apple Electronics Climb the List of the Top Gadgets in Forbes Magazine

I understand how that could positively effect your body, but alchemizing means turning elements to gold basically through magic. That lead me to research...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.