Rüyada bisküvi yemek

Genellikle güzel bir geçime, helal rızka, malda ve parada artışa yorumlanmaktadır.

Rüyasında çikolatalı bisküvi yiyen kişinin beklentileri gerçekleşir ve bu rüya elde edeceğiniz toplu bir mala ve servete işarettir.

Rüyasında bisküvisini süt birlikte yemek, hiç hesapta olmayan bir kar elde etmeye ve kişinin maddi sıkıntılarından kurtulmasına işarettir.

Rüyada başkasının bisküvi yediğini görmek, çevrenizde bulunan bir kişinin mirasa konmasına, mali anlamda büyük başarılar elde etmesine yorumlanmaktadır.

 

Rüyada Bisküvi Yapmak

Rüyada bisküvi yapan kişi yeni bir meslek edinir veya bu rüya sizin için yeni başlangıçların habercisidir.

Rüyada tarife bakarak bisküvi yaptığını gören kişi, yapacağı işler için yardım alır veya bu rüya yakında ortak hareket ederek yeni bir işe girişeceğinizin göstergesidir.

Rüyada bisküvileri fırında pişirmek, el becerisine, yeteneklerinizi doğru kullanmanız gerektiğine ve seveceğiniz bir işi yapacağınıza işaret eder.

 

Rüyada Bisküvi İkram Etmek

Rüyasında bisküvi ikram eden kişi, başka insanlara özellikle de yardıma muhtaçlara ihsanlarda bulunur. Bu rüya bazen de yakında önemli bir misafir ağırlayacağınıza ve bu misafirliğin size hayır ve bereket getirmesine yorumlanır.

Rüyada akrabalarına ve ailesine bisküvi ikram eden kişi, ileride çok büyük makamlara gelir ve sadece kendisine değil başka insanlara ve sevdiklerine de çeşitli ikramlarda bulunur.

Rüyada düşmanınıza bisküvi ikram etmeniz yakında onunla barışacağınıza, dostlarınıza ikram etmeniz ise dostluğunuzun pekişeceğine işarettir.

 

Rüyada Bisküvi Yemenin Tabiri

Rüyada bisküvi yiyen kimse, kendi istek ve arzularını daima ön planda tutan ve en sevdiklerine karşı bile bencil davranışlar sergileyen birisidir.

Bazen de bu rüya bilinç altınızdaki yeme isteğinizin veya açlık duygusunun yansıtılmış şekli olabilmektedir. Rüyada bisküvi ikram eden kişi ise, gönlü bol ve cömert bir insandır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.