Rüyada biriyle tartışmak

Kişinin büyük bir yardımla karşılaşacağına yorumlanır. Eğer rüyada tartışma yapılan kişi tanınan biri ise ondan büyük bir yardım alınacağına, tanınmayan biri ile tartışılıyorsa da beklenmedik bir şansa sahip olunacağına yorumlanır.

Rüyasında biriyle tartıştığını gören kimse borçlu ise, borçlarından kurtulur. İşsiz ise işe girer ve bekar ise bir tanıdığı vasıtası ile eşi olacak kimse ile tanışır. Hayırlara yorumlanan rüya, kişinin sıkıntı duyduğu bir durumun çözüme kavuşacağı manasına da gelir.

Rüyada tartışılan kişi iyi biri ise, görülecek yardım da faydalı ve güzel olur. Sevilmeyen biri ile tartışıldığında ise, özellikle iş yaşamında büyük bir haksızlığa uğranılacağını ve sorunlar yaşanacağını da tabir eder.

 

Rüyada Biriyle Kavga Etmek

İki şekilde yorumlanır. Eğer kişi sevdiği bir kimse ile tartışıyorsa, bu ailesinde ciddi bir tartışma olacağına ve sevdiği dostlarını kaybedeceğini gösterir.

Sevilmeyen biri ile kavga etmek ise, kişinin düşmanları ile karşılaşacağına ve onlara galip geleceğine delalet eder.

Rüyada biriyle kavga etmek, kişinin kendi içinde çatışmalar yaşadığına ve psikolojik olarak da stresli zamanlar geçirdiğine de yorumlanır.

 

Rüyada Biriyle Tartışıp Barışmak

Kişinin kötü bir olaydan hayırlı bir sonuç çıkaracağına yorumlanır.

Kapanan bir kapının, daha iyi bir başka kapının açılmasına neden olacağına yorumlanan rüya, kişinin çevresindeki insanlardan anlayış ve merhamet göreceği bir döneme girdiğini de bildirir.

 

Rüyada Birinin Kavga Ettiğini Görmek

Uğursuzluğa ve kişinin başını derde sokacak ortamlarda bulunacağına işaret eder.

Başkasının işlerine burnunun sokulacağına ve bu nedenle istenmeyen kötü bir duruma düşüleceğine de tabir olur.

Rüya sahibinin, aile ve akrabaları ile arasında gerginlikler olacağına, miras konularında sıkıntılar çıkacağına ya da alacak verecek durumlarının aleyhine sonuçlanacağına yorumlanır.

Rüyasında başkasının kavga ettiğini gören kişi, aynı zamanda bencillikleri ile yardıma muhtaç kimseleri görmezden gelir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.