Rüyada birinin hamile olduğunu görmek

Yeni başlangıçlara yorumlanır.

Hamile birini görmek kişinin yeni bir işe başlayacağına veya sektör değiştireceğine, büyük sorumluluklar alacağı bir mevkiye yükseleceğine de delalettir.

Rüyada hamile olduğu kişi tanınıyor ise, o kimsenin çok başarılı bir yaşama sahip olacağına ve zenginliğine delalettir.

Bazı yorumlara göre ise, bir bayanın hamile olduğunu görmek üzüntü verici olaylara tabir edilir. Aynı zamanda kötülüklerle karşılaşılacağı ve sıkıntılarla dolu bir hayatın çok yakında olduğunu da bildirir.

 

Rüyada Kendinin Hamile Olduğunu Görmek

Rüyasında hamile olduğunu gören bekar bir genç kız, hem kendisini, hem de ailesini zor durumda bırakacak bir olaya sebep olur.

Başka bir yoruma göre ise kendisini hamile gören kişinin evine hırsız gireceğine, mal varlığında kayıplar yaşayacağına ve para kaybedeceğine yorumlanır.

Evli bir bayanın kendini rüyasında hamile görmesi ise, eşi ile büyük tartışmalar yaşayacağına ve ayrılık yaşayacağına yorumlanır.

 

Rüyada Kendi Çocuğunu Hamile Görmek

Rüya sahibi, kız evladının hamile olduğunu görüyor ise, kızının ve kendisinin gelirinin artıp, rızkının da çoğalacağına tabir olur.

Erkek evladını hamile görmek ise, kişinin hanesinde büyük sorunlar yaşanacağına, oğlu evli ise boşanacağına yorumlanır.

Farklı bir yoruma göre ise erkek evladı hamile görmek, onun çok başarılı bir iş adamı olacağına, iyi bir aile reisi ve baba olacağına da tabir edilir.

 

Rüyada Hamilelik Görmek

Üzücü olaylara yorumlanan rüya, kişinin dara düşüp, elinde avucunda ne varsa kaybedeceğine yorumlanır.

Kişinin çok yakın bir kız arkadaşı rüyasında hamile ise, bu durumda rüya sahibinin büyük maddi kayıplar yaşayacağına ya da borçlanacağına yorumlanır.

Rüyada annesinin hamile kalmış olduğunu gören kimse ise, annesinin rahatsızlanacağına ve bir derdi içine atacağına delalettir.

Farklı bir yoruma göre, rüyada hamilelik görmek, alınacak yeni ve güzel haberlere, yaşam standardında yükselmeye ve pek çok iyi fırsata işarettir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.