Özel İçerik:

Technology Will Help Keep Your Home from Becoming Obsolete

I understand how that could positively effect your body,...

New Small Speaker Review: Pricing is Not Always the Only Criteria

I understand how that could positively effect your body,...

Mobile Marketing is the Future of E-Commerce, Real-World Study Finds

I understand how that could positively effect your body,...

Birinin Evlendiğini Görmek

Rüyada birinin evlendiğini görmek

Mutlu olmaya, sürpriz gelişmelerle karşılaşmaya, güzel günler görmeye, hayalleri gerçekleştirmeye, kısmet almaya ve geniş bir aileye kavuşmaya işaret eder.

Rüya sahibinin bekârken aile hayatında, evlendiğinde de ev yaşamında hep yüzünün güleceğine, işlerinin yolunda gideceğine, eşi ve çocukları ile ağız tadı ve iyi geçim içinde olacağına alamet eder.

 

Rüyada Birinin Evlendiğini Duymak

Rüyada birinin evlendiğini duymak, rüyayı gören kişinin el açıp ettiği duaların ve yakarışların kabul olacağına, rüya sahibinin gönlünün feraha ereceğine, kötü düşüncelerinin ve sıkıntılarının da dağılacağına işaret eder.

Bu rüya aynı zamanda, muradına erip, sevdiğine kavuşmaya yorulur.

 

Rüyada Bekâr Birinin Evlendiğini Görmek

Rüyada bekâr birinin evlendiğini görmek, hayırlara alamet eder.

Rüya sahibinin hayatında güzel gelişmeler olacağı, kişinin kendisini çok sevindirecek haberler alacağı, övgü dolu sözler işiteceği, problemlerinin çözüleceği ve şansının da yaver gideceği anlamına gelir.

 

Rüyada Evli Birinin Evlendiğini Görmek

Rüyada evli birinin evlendiğini görmek, iyi şekilde tabir edilmez.

Rüyayı gören kişinin eşi ile arasındaki uyumun ve iyi geçimin bozulacağı, hane içindeki huzurun ve sevgi ortamının yerini soğukluğun ve tatsız günlerin alacağı şeklinde kabul edilir.

 

Rüyada Arkadaşının Evlendiğini Görmek

Rüyada arkadaşının evlendiğini görmek, şifa bulmaya delalet eder.

Rüya sahibinin yaşadığı sıkıntılı günlerin geride kalacağına, umutlarının kendisine hayır getireceğine, heveslendiği işlerden Allah’ın izni ile kar elde etmeyi başaracağına ve zorluklara karşı güç ve kudret sahibi olacağına rivayet edilir.

 

Rüyada Sevdiğinin Evlendiğini Görmek

Rüyada sevdiğinin evlendiğini gören kişi gerçekten de sevdiğine kavuşacak ya da ondan güzel bir haber alacak demektir.

Rüya sahibinin sevdiği kişiyle arasındaki bağın kuvvetleneceğine, sevgisinin artacağına ve onunla istediği mutluluğu yakalayıp, bir ömür bir arada yaşayacağına yorulur.

 

Rüyada Düşmanının Evlendiğini Görmek

Rüyada düşmanının evlendiğini gören kimse, o kişinin şerrinden emin olur veya bu düşmandan uzaklaşır.

Bu rüya bazen de düşman olduğunuz kişinin başına gelecek hayırlı olaylara, onun her türlü sıkıntıdan kurtulmasına ve bu nedenle sizin mahzun olmanıza da yorumlanır.

 

Rüyada Dostunun Evlendiğini Görmek

Rüyada dostunu evlenmiş görmek, eğer gerçek hayatta evli değilse yakında istediği gibi bir kısmet bulacağına ve evleneceğine; eğer evli ise yakında bir çocuk sahibi olmasına, iş hayatında birçok başarı elde etmesine, başına gelecek talihli olaylara yorumlanır.

 

Rüyada Kardeşinin Evlendiğini Görmek

Rüyada kardeşi evlenen kişinin kardeşinin fıtratında veya fiziksel olarak ona benzeyen bir çocuğu olur.

Bu rüya bazen de ailesi veya akrabaları ile küslük yaşayanlar için bütün bu küslüklerin bitmesine, yakında başınıza gelecek talihli bir olaya, sıla-i rahime, bir yolculuğa çıkmaya da yorumlanır.

 

Rüyada Kocası İle Yeniden Evlendiğini Görmek

Rüyasında kocası ile yeniden evlenen kimsenin aile huzuru olur veya eğer eşi ile arasında birtakım problemleri varsa hepsi hallolarak mutlu ve huzurlu bir yuvaya sahip olurlar.

Bu rüya özellikle aralarında tatsızlık olan çiftlerin barışmasına, eskisinden daha iyi bir konuma gelmelerine, özellikle manevi anlamda güzel günlerin gelmesine de işaret eder.

 

Rüyada Ölen Birinin Evlendiğini Görmek

Böyle bir rüya, ölen o kişinin ahirette çok güzel bir yerde olduğunun ve dünyada güzel ameller işlediğinin göstergesidir.

Bazen de böyle bir rüya eğer ölen kişi tanımadık birisi ise, sizin de dünyada güzel ameller işlediğinizin, böylece ahiretinizin de iyi olacağının habercisidir.

 

Rüyada İkinci Kez Evlendiğini Görmek

Rüyada ikinci kez evlendiğini gören kişiye çifter kısmetler gelir, talihi artar, çok şanslı bir döneme girer, hayatında mutlu ve huzurlu olur, sıkıntılarından kurtulur, sevineceği olaylarla karşılaşır.

Bazen de bu rüya eğer evladı yoksa çocuk sahibi olmaya, eşi ile mutlu ve uzun bir ömür yaşamalarına yorumlanır.

 

Rüyada Nişanlı Birinin Evlendiğini Görmek

Rüyada gerçek hayatta nişanlı olan bir kimsenin evlenmesi, o kişinin mutlu bir evlilik yapmasına, nişanlılığın tamamına ererek çok güzel bir düğünle nikâhlanmasına işarettir.

Bu rüya bazen de gören kişi eğer bekârsa yakında evleneceğine ve akrabalarından bir kimsenin aracı olacağı hayırlı bir kısmete de yorumlanmaktadır.

 

Rüyada Yaşlı Birinin Evlendiğini Görmek

Gerçek hayatta yaşlı bir adamın rüyada evlenmesi bazen hastalığa ve ecele; eğer o kimsenin hastalığı varsa yakın zamanda iyileşeceğine işarettir.

Rüyada görülen yaşlı kimse tanınmıyorsa, rüya sahibi için böyle bir rüya hayırlara yorulur.

Sizin ümidinizi kestiğiniz herhangi bir konunun tekrar güncel olmasına ve istediğinize kavuşmanıza; her türlü arzunuzun gerçekleşmesine, özellikle maddi anlamda sıkıntılarınızın giderilmesine işarettir.

 

Rüyada Dul Birinin Evlendiğini Görmek

Rüyada gerçek hayatta dul olan birisinin evlenmesi, o kişinin kısmetinin çıkmasına ve yakında evlenmesine, bazen de bu rüya eskimiş bir konunun tekrar açığa çıkmasına işarettir.

Bazı âlimlere göre bu rüya, kişinin yaşadığı üzüntülerden yine kendi fıtratında bir adam sayesinde kurtulacağına veya uzaklardan gelecek müjdeli habere yorumlanır.

 

Rüyada Ünlü Birinin Evlendiğini Görmek

Rüyada ünlü birinin evlenmesi, sizin için şan ve şöhret kapılarının açılmasına işarettir.

Bu rüyayı gören kimse hangi işi yaparsa yapsın o meslekte başarılı olarak çevresinin teveccühünü kazanır.

Bazen de bu rüya özellikle iş hayatında aktif olarak rol oynayan kişiler için büyük başarılara, insanlar içinde farklılık yaratmaya, dikkat çekmeye ve takdir görmeye yorumlanır.

 

Rüyada Ölen Birisi İle Evlenmek

Rüyada ölen birisi ile evlenen kimse, eğer o kişiyi tanıyorsa gerçek hayatta onun mesleğini devam ettirir veya onun karakterine benzer bir karakter taşır.

Bazen de bu rüya istediğiniz bazı şeylerin sizin için hayırlı olmamasına, boş işlerle uğraşmaya, kendisine fayda vermeyecek ilim öğrenmeye, faydasız insanların yanında gezmeye işaret eder.

 

Rüyada İstemediği Birisi İle Evlenmek

Rüyada istemediği bir kimse ile evlenen kimse, dünyada hoşuna gitmeyecek bir iş yapar veya çalıştığı işten memnun olmaz.

Bu rüya aynı rüyada olduğu gibi gerçek hayatınızda birçok şeyi istemeyerek yapacağınıza, insanlara hayır diyemediğiniz için çok fazla sıkıntı çekmenize, özellikle iş hayatında yaşanacak zorluklara işaret eder.

 

Rüyada Evli Birisi İle Evlenmek

Rüyada evli olduğunu bildiği birisi ile evlenen dünya hayatında bir hataya düşer veya günah işler. Bu rüya pek de hayırlı görülmez.

Hırsınız yüzünden bazen gözünüzü hiçbir şeyin görmediği ve bu nedenle de çevrenizde bulunan herkesin sizden uzaklaşmaya çalıştığını gösterir.

Böyle bir rüya bazen de gören kişinin bile bile günah işlemesine ve günahlarından pişmanlık duymamasına da yorumlanır.

 

Rüyada Sevdiğinin Başka Birisi İle Evlendiğini Görmek

Böyle bir rüya görmek, sevdiğiniz kişi ile aranızın daha da düzelmesine ve yakında o kimse ile evlenmenize yorumlanır.

Sevdiğinin başka birisi ile evlendiğini görmek bazen de psikolojik bir rüyadır. İnsanlar çok sevdiği kişileri kaybetmekten korkarlar.

Bu korku zaman zaman rüyalara da taşınır.

 

Rüyada Yaşlı Birisi İle Evlenmek

Rüyada yaşlı birisi ile evlenen eğer bekarsa olgun ve karakteri sağlam bir kimse ile evlenir.

Bu rüya evleneceğiniz kişinin herkes tarafından takdir edilen ve sevilen bir kişi olacağına; karakterinin güzelliğine ve iyi huylu bir kimse olmasına işarettir.

Evli kimseler içinse bu rüya zaman ilerledikçe eşinizle daha uyumlu hale geleceğinizin ve böylece de daha mutlu bir yuva oluşturacağınızın habercisidir.

 

Rüyada Kızının Evlendiğini Görmek

Rüyada kızınızın iyi bir evlilik yaptığını görmeniz, kızınız için hayırlıdır.

Onun gerçek hayatta istediklerine ulaşmasına, kısmetlerinin artmasına, arzu ettiği bazı şeylerin gerçekleşmesine, güzel bir tahsil hayatından sonra kazançlı bir iş yapmasına yorumlanır.

Eğer kızınız güzel bir evlilik yapmamışsa bu rüya kızınızla ilgili bazı sorunların yaşanmasına veya daha çok çalışması gerektiğine işarettir.

 

Rüyada Evli Bir Çift Görmek

Rüyada birbiri ile uyumlu ve birbirini sevip sayan evli bir çift görmek gören kişi için oldukça hayırlıdır.

Bu rüya sizin de hayatınızda mutlu olacağınızın ve isteklerinizin gerçekleşeceğinin habercisidir.

Rüyada uyumsuz ve anlaşamayan bir çift görülmesi ise gerçek hayatta kargaşaya, bazı tartışmalara, tatsız havadislere yorumlanır.

 

Rüyada Hasta Birinin Evlendiğini Görmek

Gerçek hayatta hasta olan birisinin rüyada evlenmesi, hastalıktan kurtulmasına ve şifa bulmasına işarettir.

Bazen de bu rüya hastalığın bir müddet daha devam edip sonunda tamamen bu illetten kurtulmaya, hastanede yatanlar için en kısa zamanda şifa bularak evine gitmeye, ciddi bir hastalığı bulunan kişi bu rüyayı görmüşse bu hastalığın onun günahlarına kefaret olmasına işaret eder.

 

Rüyada Oğlunun Evlendiğini Görmek

Rüyada oğlunu evlendiren kimse, gerçek hayatta da onun mürüvvetini görür ve mutlu günlerine şahitlik eder.

Bu rüya yakında oğlunuz tarafından size ulaşacak çok güzel bir habere, yaşayacağınız mutlu günlere de işaret etmektedir.

 

Rüyada Evlenip Ayrılmak

Rüyada evlenip ayrılan kişi bir mutluluğun ardından bir mutsuzluk yaşar veya bu rüya gören kişinin başına gelecek güzel olayların yanında tatsız durumlarla da karşılaşmasına; mutlu ve üzücü olayların artarda gerçekleşmesine işarettir.

Latest

Discover the Newest Waterproof and Fast Smartphones that Come on Sale

I understand how that could positively effect your body,...

New Small Speaker Review: Pricing is Not Always the Only Criteria

I understand how that could positively effect your body,...

Apple Electronics Climb the List of the Top Gadgets in Forbes Magazine

I understand how that could positively effect your body,...

Technology Will Help Keep Your Home from Becoming Obsolete

I understand how that could positively effect your body,...

Newsletter

spot_img

Don't miss

Discover the Newest Waterproof and Fast Smartphones that Come on Sale

I understand how that could positively effect your body,...

New Small Speaker Review: Pricing is Not Always the Only Criteria

I understand how that could positively effect your body,...

Apple Electronics Climb the List of the Top Gadgets in Forbes Magazine

I understand how that could positively effect your body,...

Technology Will Help Keep Your Home from Becoming Obsolete

I understand how that could positively effect your body,...

Things to Look For in a Financial Trading Platform Environment

I understand how that could positively effect your body,...
Atlas
Atlas
Geçmiş, Şimdi, Gelecek, Her şey birbiriyle bağlantılıdır. Hayatımızın Kıymetini Bilelim.
spot_imgspot_img

Discover the Newest Waterproof and Fast Smartphones that Come on Sale

I understand how that could positively effect your body, but alchemizing means turning elements to gold basically through magic. That lead me to research...

New Small Speaker Review: Pricing is Not Always the Only Criteria

I understand how that could positively effect your body, but alchemizing means turning elements to gold basically through magic. That lead me to research...

Apple Electronics Climb the List of the Top Gadgets in Forbes Magazine

I understand how that could positively effect your body, but alchemizing means turning elements to gold basically through magic. That lead me to research...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.