Home Yaşam Astroloji Birinin Elini Tutmak

Birinin Elini Tutmak

0
452
Rüya tabirleri

Rüyada birinin elini tutmak

Yeni bir iş girişiminde bulunulacağına ve bu konuda en yakındaki kişiler tarafından büyük bir destek alınacağına işarettir.

Rüyada birinin elini tutmak aynı zamanda zor durumda olan bir yakına önemli bir yardımda bulunulacağına, ailevi konularda çok daha fazla sorumluluk alınacağına da delalet eder.

Rüyada tanıdığı birinin elini tutan kimse uzun zamandır görmediği bir yakını ile kavuşur ve hasret giderir. Hasta bir kimsenin rüyasında birinin elini tutması ise, hastalığı ile ilgili çok farklı bir şekilde şifa bulup iyileşeceğine delalettir.

Birinin elini tutmak, rüya sahibinin vefalı, iyilik seven, yüce gönüllü ve sevap işlemeyi seven bir kişiliğe sahip olduğunu da gösterir.

 

Rüyada Biriyle El Ele Tutuşmak

Her türlü dayanışmaya, yardımlaşma ve anlayışa, zor durumda kalanlara yardım etmeye ve sağlıklı, sükunet içinde, sakin bir hayata sahip olunacağına yorumlanır.

Rüyada biriyle el ele tutuşan kişi çevresinden her zaman destek gören, ailesi için iyi bir eş, iyi bir evlat ve aynı zamanda sorumluluk sahibi biri olduğunu da gösterir. Hayırlı yorumlara vesile olan rüya iş konusunda da kişinin geleceğini garanti altına alacağı büyük bir ortaklığa imza atacağı şeklinde yorumlanabilir.

Zenginliğe ve asalete, alın teri ile edinilen paraya ve şana, şöhrete yorumlanan rüya, kişinin çok iyi, gerçek dostlara sahip olduğuna da anlamlandırılır.

 

Rüyada Birinin Elini Tutup Yürümek

Rüyada bir kimsenin elinden tutup yürüdüğünü gören kişi, bundan önceki hayatının tam tersi şekilde bir hayata sahip olur. Fakir ise, karşısına çıkacak fırsatlar sayesinde çok zengin bir hayata sahip olur.

Bekar ise varlıklı bir kimse ile evlenir, çocuk isteyen biri ise evlat sahibi olur, işi olmayan kendi işini kurar ve her şekilde geleceğe dair hayırlı sonuçlarla karşılaşılacağını müjdeleyen bir rüyadır.

Rüya sahibinin elini attığı tüm işlerde muvaffak olacağı, işlerini büyüteceği ve şöhret sahibi bir isme sahip olacağını bildirir.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.