Rüyada birinin boğulduğunu görmek

Zevk ve sefa ile günün geçmesine, dünya işleri ile meşgul olmaya ve ahreti unutmaya işarettir. Eğer rüyada boğulan kişiyi tanıyorsanız, o kimsenin sevineceği bir haber almasına, mutlu olmasına ve isteklerine kavuşmasına da delalet olabilmektedir.

Rüyada birinin boğulduğunu görmek ve ona yardım etmemek, rüyayı gören kimsenin bazı konularda aciz kalacağının, umduğunu bulamayacağının ya da insanlara diliyle zarar vermesinin göstergesidir.

 

Rüyada Birinin Sizi Boğduğunu Görmek

Çoğu alime göre rüyada biri tarafından boğulduğunu görmek rüya sahibinin fakirleşmesine, maddi anlamda sıkıntıya uğramasına, eğer çalışıyorsa işlerinin yolunda gitmemesine, zenginlikten sonra yoksulluğa, bazı konularda yaşayacağınız tatsız olaylara işarettir.

 

Rüyada Birini Boğduğunu Görmek

Rüyada tanımadığı bir adamı boğan kişi eğer maddi sıkıntıları varsa yakın zamanda tüm sıkıntılarından kurtularak zenginleşir.

Bu rüya mal sahibi olmaya, insanlar arası ilişkilere ve genellikle iş hayatında başarılı olup oldukça büyük bir kazanç elde etmeye yorulur.

 

Rüyada Boğulmaktan Kurtulduğunu Görmek

Rüyada boğulmaktan kurtulduğunu gören kimsenin karşısına herkes tarafından sevilen ve insanlara yardım etmeyi seven hayırlı bir adam çıkar.

Bu rüya, merhamet sahibi, tüm insanlara şefkat gösteren ve herkese karşı ihsanda bulunan iyi huylu bir kişinin göstergesidir.

Bu nedenle rüyasında boğulmaktan kurtulan kişi böyle bir adamla karşılaşır ve ondan yardım görür veya onun olduğu bir mecliste bulunur.

 

Rüyada Suda Boğulduğunu Görmek

Rüyasında suda boğulmak farklı şekillerde yorumlanır. Bazı alimlere göre bu rüya, kişinin her yönden mutlu olacağı bir döneme girmesine ve her anlamda parlak bir geleceğe işarettir.

Bazı alimlere göre ise bu, rüya sahibinin günah içinde olmasına, birçok hata yapmasına işarettir.

Rüyada bir başkasının suda boğulduğunu görmek fakirleşmeye, maddi imkanların kaybedilmesine veya borçlanmaya yorulur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.