Birini Sırtında Taşımak

Rüya tabirleri

Rüyada birini sırtında taşımak

Kişinin sırtında taşıdığının sorumluluklarını yükleneceğine veya ona yardım edeceğine işarettir.

Bu rüya gören kişinin yakın zamanda birtakım sorumluluklar almak zorunda kalacağının veya üzerine yüklenecek ağır yüklerin işaretidir.

Bazen de böyle bir rüya sırtta taşınan kişinin günahına girişmeye veya onun hakkında konuşup o kimseye zarar vermeye delalet eder.

Sırta almak, geçim sağlamaya, parasal konularda insanlara yardım etmeye de yorumlanmaktadır.

Rüyasında bir kadını sırtına alan kimse eğer erkekse yakında o kadına benzer birisi ile evlenir.

Ölmüş birisini sırtına almak ise kimsesiz bir kadınla evlenmeye delalete der.

Rüyada sırtlanmak, başkalarının geçimini üstlenmeye, kazanç elde etmeye bazen de hata yapmaya yorumlanır.

 

Rüyada Sırtına Yük Almak

Rüyasında sırtına bir yük alan kişi, o yükün ağırlığı nispetince günah işler veya o yükün ağırlığı kadar mal elde eder. Çok ağır bir yükü sırtlanmak kişinin yapacağı büyük bir hatanın göstergesidir.

Rüyada kişinin hafif bir yükü sırtına alması ise küçük bir günaha veya başınız gelecek bir sıkıntıdan sonra ferahlamaya işarete eder.

Rüyasında bir kamyon dolusu yük görmek, yakında başınıza gelecek bir felakete veya hiç beklemediğiniz kişilerin sorumluluğunu almak zorunda kalmanıza delalet eder.

 

Rüyada Yük Görmek

Rüyada görülen yük bazen bir günaha, bazen geçim sıkıntısına bazen de kişinim başına gelecek bir belaya işarettir. Yüklerinden kurtulmak ferahlamaya, hatalara tövbe etmeye, sıkıntıdan kurtulmaya delalet eder.

Rüyasında ağır bir yükün üzerine düştüğünü gören kişi ya günah batağına sağlanır veya ağır bir işin altına girer ve kaldıramayacağı sorumluluklar alır.

 

Rüyada Birini Sırtında Taşımanın Tabiri

Böyle bir rüya genellikle gerçek yaşamınızda üstlendiğiniz sorumluluklara ve bu sorumluluklardan dolayı iç dünyanızda yaşadığınız sıkıntılara işarettir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.