Birini Ölü Görmek

Rüya tabirleri

Rüyada birini ölü görmek

Her açıdan yaşanacak sıkıntılı günlere işaret ettiği gibi, kişinin yaşayacağı sağlık sorunlarına da işaret eder.

Birini ölü görmek, aksiliklerle dolu, çetin koşulların bulunduğu bir iş hayatına girileceğine ve kişinin yükselmek için çok gözyaşı dökmek zorunda kalacağına tabir edilir.

Kişinin önceden yaptığı bir hata nedeni ile sürekli olarak vicdan azabı çektiğine ve bu yüzden de bir türlü tam olarak huzura kavuşamadığına da yorumlanır.

 

Rüyada Birinin Ölüm Haberini Duyup Ağlamak

Sevilen birinin ölüm haberini alıp ağladığını gören kişi, beklediği bir haberin gelmesi ile sevinir.

Aynı zamanda uzun zamandır kişiye hiç bitmeyecekmiş gibi gelen sıkıntıların ve dertlerin de yavaş yavaş çözüm bulunması ile hallolacağına, kişinin artık rahat bir nefes alacak kadar iyi bir duruma geleceğine işaret eder.

 

Rüyada Sevilen Birinin Öldüğünü Görmek

Rüyada öldüğü görülen kimsenin çok mutlu olacağı bir haber alacağına ve sorunlarından kurtulacağına işaret ettiği gibi, rüya sahibinin geçmişte kaybettiği için çok üzüldüğü bir iş fırsatının yeniden karşısına çıkıp mutlu olacağı anlamına gelir.

 

Rüyada Aileden Birinin Öldüğünü Görmek

Aileden birinin öldüğünü görmek rüyaya ve görülen kişiye göre değişir. Anne ve babasının öldüğünü gören kişi, tüm iktidarını ve gücünü kaybeder.

Elden ayaktan düşmeye de işarettir. Kardeşlerinin öldüğünü görmek ise, kişinin iş konusunda bambaşka bir alana yöneleceğine delalet eder.

Tüm akrabalarının öldüğünü görmek ise, yapayalnız kalınacak bir hayata ve sağlık problemlerine yorumlanır.

 

Rüyada Birini Ölü Görmenin Tabiri

Görülen kimse tanınıyor ise, o kişinin hayatını kaybetmesinden duyulan endişeyi dile getirir.

Sevilen kimselerin ölmelerini istememek ve onlara bir şey olması halinde ne yapacağını bilememek ile ilgili duyguları temsil eder.

Ailesinden birilerinin veya çok sevdiği kimselerin ölümünü gören kişiler gerçek hayatlarında da o kimselere bir şey olmasından dolayı tedirginlik yaşarlar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.