Home Yaşam Astroloji Birini Ölmüş Görmek

Birini Ölmüş Görmek

0
450
Rüya tabirleri

Rüyada birini ölmüş görmek

Kişinin içindeki sebebi bilinmeyen bir huzursuzluk olduğuna işarettir.

Yakın zamanda yaşanabilecek kötü olayların habercisi niteliğinde olabilmekle birlikte, bir takım gizemli olaylara da delalettir.

Bu olayları idrak etme noktasında başarısız kalacak olan kişi, kendisini ilgilendirmeyen konularla ilgili çok ilginç bilgiler öğrenecektir.

Genel anlamı ile garip bir rüya olarak tabir edilebilir.

 

Rüyada Birini Ölmüş Görmek Ve Ağlamak

Rüyada birini ölmüş görmek ve ağlamak, kişinin içinde olduğu paranoya halinin işaretidir.

Son zamanlarda art arda yaşadığı sıkıntılarla birlikte içinden çıkılmaz bir durumda olan rüya sahibi, artık her yaptığı hareketten şüphe etmektedir.

Bu da kişiyi yanlış sonuçlara ve gereksiz saplantılara sürükleyecektir. Bu kimsenin yaşaması muhtemel psikolojik sorunlar da olacaktır.

 

Rüyada Ölmüş Birini Kucaklamak

Kişinin geçmişe dair özlemleri olduğuna işarettir.

Artık yaşamından sıkılmış ve bunalmış olan bu kimse, sürekli geçmişteki hatıraları ve anılarıyla yaşamaktadır. Bu geçmişe takılma olayı, artık kişiye zarar verecek noktalar kadar gelmiştir.

Bunu bir yerde durdurması gerekecek olan rüya sahibi, aksine kanayan yaraya daha da fazla parmak basıp, yarayı derinleştirme yoluna gidecektir. Bu da kişiye sıkıntı ve daha fazla keder vermekten başka hiçbir işe yaramayacaktır.

Kişi, melankolik bir ruh haline bürünerek daha da içine kapanık birisine dönüşebilir. Sosyal ilişkilerde ve arkadaşlık ilişkilerinde bağların zayıflaması şeklinde de tabiri olunan bir rüyadır.

 

Rüyada Ölmüş Birinin Dirilmesi

Rüyada ölmüş birinin dirildiğini görmek, kişinin yaşadığı dünyadan gitgide koptuğuna işarettir.

Kendine bir hayal dünyası kurmuş olan rüya sahibi, bu hayal dünyasından çıkmak yerine daha çok içine dalmaya tercih edecektir.

Bir süre o hayal dünyasında mutlu olacak olsa da, gerçeklerle yüzleştiğinde büyük bir şok içine girmesi son derece muhtemel bir ihtimal olarak kalacaktır.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.