Rüyada birini öldürdüğünü görmek

Kişinin yapacağı çok büyük bir hata ve günaha delalettir.

Genel olarak birini öldürdüğünü görmek o kimseye verilecek güce ve kuvvete de işaret eder. Bazen de düşmanların alt edileceğine, sevinç içinde karşılanacak ve kişinin ailesini de ilgilendirecek bir haber alınacağına tabir edilir.

Kişinin iş hayatı riskli bir atmosfer olduğunu ve bu dönemde yatırım yapmaması gerektiğine vurgu yapar. Kişi için sürekli gergin bir hayat söz konusu olur ve yanlış kişilerle çalışıldığı için her daim iş yerinde sorunlar yaşanır.

Öldürülen kişi gerçek hayatta yaşıyorsa bu o kişinin yaşayacağı çok büyük bir belanın, musibetin habercisi olacağı gibi, hastalık yaşanacağına ve kişinin tüm hayat düzeninin bozulacağına delalet eder.

 

Rüyada Öldürülmüş Birini Görmek

Vefat etmiş bir tanıdığı rüyada görmek, o kimsenin kendisi için hayırda bulunmasına veya hayır duasına ihtiyacı olduğuna işarettir.

Ölmüş anne babayı rüyada gören kimseler dua etmeli ve onlar için hayır dağıtmalıdırlar. Ölmüş birini görmek bazen de rüya sahibinin gerçek hayatta yaptığı iyiliklerin karşılığında pek çok hayır duası aldığını da işaret eder.

Bazen de kişinin haksızlığa uğrayacağının işaretidir.

 

Rüyada Ölüm Haberi Almak

Rüyada tanıdığı bir kimsenin ölüm haberini alan kişinin hanesinde tartışmalar ve sıkıntılar olur.

Üzüntüden dökülecek gözyaşlarına, keder dolu bir haber alınacağına, kişinin işlerinde çıkacak aksiliklerin parasal kayıplara da neden olacağının işaretidir.

Ölüm haberi gerçek hayatta da sevimsiz ve üzücü haberler anlamına geldiği gibi, rüyada haberi alınan kişinin gerçek hayatta da vefat haberi anlamına gelebilir.

 

Rüyada Birini Öldürdüğünü Görmenin Tabiri

Kişinin sevdiklerine zarar gelmesinden veya zarar vermekten duyduğu korkuya işaret eder.

Genellikle yaşamında sevdiği kişileri kaybetmek konusunda çok büyük endişeleri ve korkuları olan kimseler bu tip görebilirler.

Birini öldürdüğümüzü görmek aynı zamanda geçmişimizde hatırlamak istemediğimiz anlarımız olduğunu ve bu anıları canlandırmamak için büyük bir mücadele verdiğimizi de simgeler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.