Rüyada birini kaybetmek

Korkularla dolu bir süreci, kişinin yalnız kaldığını hissetmesiyle beraber içine kapanmasını işaret eder.

Yaşamını korumak için mücadele veren rüya sahibinin gereken desteği göremediğine, özellikle ailesinin ilgisizliği karşısında çok yalnız kalacağını bildirir.

Aşırı lüks yaşamdan ve düşünülmeden yapılan harcamalardan kaynaklanan gelir sıkıntısının, iş konusunda tedbirsiz davranmak suretiyle verim alamamanın da alameti olan rüya, kişinin gerçeklerden kaçarak nefes almaya çalışacağını, ancak bu tutumun kendisine daha da çok zarar vereceğini gösterir.

Tanıdık birini kaybetmek o kimseden gelecek kötü veya hastalıkla ilintili bir haber almak anlamına gelirken, tanınmayan birini kaybettiğini görmek ise, yapılacak yanlış başlangıçlara, bekarlar için sahtekar ve dolandırıcı biri ile kurulacak duygusal ilişki sonrası duyulacak büyük pişmanlığa alamet eder.

 

Rüyada Birini Kaybetmek ve Ağlamak

Sevgiyle ve hasretle beklenen bir tanıdıkla karşılaşmak, sevilen kimseye kavuşmak, ailesinden uzak olanlar için hasretin sona ermesi anlamına gelir.

Kalabalık bir yerde birini kaybedip ağlamak, iş hayatı ile ilgili yaşanacak çok büyük bir sevince ve mutluluk gözyaşlarına alamet eder.

Gereksiz anlarda yapılan inadın kişiye zaman kaybettirmenin yanı sıra dostlarıyla arasının da açılmasına neden olacağına vurgu yapar.

 

Rüyada Birini Kaybetmek ve Sonra Bulmak

Çok istenen bir dileğin gerçek olmasının aslında kişi için hiç de yararlı olmadığını anlamanın işaretidir.

Bazen de önce kötü görünen bir olayın kişiyi her ne kadar üzse de, zaman geçtikçe doğru olanın bu olduğunu anlayan kişinin dileğinin gerçekleşmemesine üzülmek yerine sevineceği anlamına gelir.

Başarısızlıklar sonrasında yeniden denemek için gereken gücün bulunacağına ve yeniden motive olunacağına da delalettir.

 

Rüyada Birini Kaybetmenin Tabiri

Güven ve ilgi ihtiyacı içinde olan rüya sahibinin bu duyguları özellikle en yakınındaki kimselerle yaşamak istediğine, çevresini güvenebileceği, şefkat görebileceği ve karşılıklı sevginin tadına varabileceği insanlarla doldurmak için verdiği uğraşın sembolüdür.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.