Rüyada birini dövmek

Rüya sahibinin çevresindeki birisine büyük bir iyiliği olacağı anlamına gelir.

Kişi rüyasında kimi dövdüğünün görürse o kişiye hem maddi hem de manevi anlamda destek olacak, o kişinin eksiğini kapatacak ve bir ihtiyacını gidermesine vesile olacaktır diye yorumlanır.

Hayırlara alamet eder ve hem rüyayı gören kişinin hem de dövdüğünü gören kişinin çevresinde güzel gelişmeler yaşanacağına rivayet edilir.

 

Rüyada Biriyle Kavga Etmek

Rüyada biriyle kavga ettiğini görmesi, genel olarak iyi bir anlama gelmektedir ve hayırlı şekilde tabir edilir.

Rüyayı gören kişinin, kendi sıkıntılarından ve üzüntülerinden kurtulup kafasını boşaltacağına ve her ne olursa olsun rahatlayıp sakinleşeceğine alamet eder.

 

Rüyada Tanımadığın Birini Dövmek

Bir kişi rüyasında birini dövdüğünü görürse ve o kişi de eğer onun gerçek hayatında tanımadığı biriyse o halde ya kendisini tanımadığı bir kimseden fayda görecek ya da kendisi gerçekte tanımadığı bir kişiye hayır getirecek bir iş yapacak demektir.

 

Rüyada Dayak Atmak

Rüyada dayak atmak, o kişinin derdine ortak olmaya, üzüntüsünü paylaşmaya, içine düştüğü durumdan çıkması için ona el vermeye ve onun sıkıntılarından kurtulması adına bazı adımlar atmaya alamet eder.

 

Rüyada Birini Tokatlamak

Rüyada birini tokatlamak, rüyayı gören kişinin yapacağı bir iş nedeni ile bazı kimselerin tepkisini toplayacağı, o kişileri çok kızdıracağı ve kendisine karşı tavır almalarına neden olacağı hal ve hareketler içine gireceği ya da böyle işler yapacağı şeklinde tabir edilir.

 

Rüyada Kavga Etmek

Bir kişinin rüyasında kavga ettiğini görmesi, fikir ayrılığına düşmeye, kavga etmeye ve tartışmaya delalet eder.

Rüya sahibinin, aile hayatında ve iş hayatında sorun yaşayacağına, eşi ya da çocukları ile karşı karşıya geleceğine ve çok üzüleceğine tabir edilir.

 

Rüyada Biri Tarafından Dövülmek

Rüyasında birisi tarafından dövülen kimse eğer o kişiyi tanıyorsa ondan yardım görür.

Bu rüya kısa sürede ortak yapacağınız bir işte başarı göstereceğinize ve istediğiniz makama yükseleceğinize işarettir.

Bazen de bu rüya yakın çevrenizden birisi ile yaşayacağınız küçük bir tartışmanın habercisidir.

 

Rüyada Çocuğunu Dövmek

Rüyada çocuğunu dövdüğünü görmek, eğer rüya sahibinin gerçekten bir çocuğu varsa ona çok güzel bir eğitim vereceğine, ahlaklı bir şekilde yetişmesini sağlayıp ileride evladının büyük bir insan olmasını sağlayacağına işarettir.

Bu rüya çocuğunuzun gelecekte size ve diğer aile fertlerine iyilik etmesine, anne babasına hayırlı bir evlat olup onunla gurur duymanıza da yorulabilmektedir.

 

Rüyada Eşini Dövmek

Böyle bir rüya gören kimse eğer evli ise eşi ile arasındaki bütün sorunları çözer ve huzurlu, mutlu bir aileye sahip olur.

Bu rüya olumsuz bir anlam ifade etse de aslında içeriği olumludur.

Bekar bir kimse içinse bu rüya ruhen çok iyi anlaşacağı ve mutlu olacağı bir kimse ile tanışmasına ve onunla evlenmesine yorulabilmektedir.

 

Rüyada Düşmanını Dövmek

Rüyada düşmanını döven kişi gerçek hayatta ona galip gelir.

Bu rüya size düşmanlık eden ve arkanızdan iş çeviren bir kimse ile karşılaşıp onun tüm oyunlarını tersine çevireceğinizin ve o düşmanınızı yenip huzur bulacağınızın göstergesidir.

 

Rüyada Eski Sevgiliyi Dövmek

Rüyasında eski sevgilisini döven kimse onunla tekrar karşılaşır veya ondan bir haber alır.

Bu rüya eski sevgilinize benzer bir kimse ile yaşayacağınız aşk ilişkisine veya geçmişi yad etmeye, eski sevgilinizin evlenmesine veya onunla ilgili size ulaşacak bir havadise de yorulabilmektedir.

 

Rüyada Kardeşini Dövmek

Rüyasında kardeşini döven kişi kardeşi ile ortak bir işe girer veya onunla daha fazla vakit geçirir.

Eğer bu rüyayı kardeşi ile arasında husumet olan bir kimse görse yeniden barışacaklarına ve eskisi gibi görüşmeye devam edeceklerine işarettir.

Bazen de bu rüya kardeşinizin eline geçecek mala veya bir kimseden erişeceği menfaate yorumlanır.

 

Rüyada Birisini Sopa İle Dövmek

Rüyasında tanımadığı bir kişiyi sopa ile döven kimse, gerçek hayatta da tanımadığı kimselere yardım eder veya onlara yapılacak ihsanlara aracılık eder.

Eğer rüyanızda dövdüğünüz kişiyi tanıyorsanız onun bir müşkülünü çözeceğinize, sıkıntısını giderip mutlu olmasını sağlayacağınıza yorulabilmektedir.

 

Rüyada Tokat Atma

Rüyada bir kimseye tokat atan kişi haksızlık yapar veya tanıdığı bir adama karşı kötülük düşünür. Tokat rüyaları iyi yorulmaz.

Eğer size tokat atılıyorsa bu sefer haksızlığa uğrayan siz olursunuz.

Bazen de bu rüya kendinize çeki düzen vermeniz gerektiğini hatırlatan uyarıcı bir rüyadır. Bazı hareketlerinizin yanlış olduğuna ve bu yolda ilerlerseniz zarar göreceğinize işaret eder.

 

Rüyada Ölmüş Birisini Dövmek

Rüyada tanıdığı bir ölüyü döven kimse, onun malın istifade eder veya ondan kendisine bir ganimet kalır.

Bu rüya eğer ölü kişiyi tanımıyorsanız hiç beklemediğiniz bir yerden elinize ulaşacak mala, kısmetli bir dönem geçirmenize ve talihinizin artmasına, kısa sürede elde edeceğiniz başarılara da yorulabilmektedir.

 

Rüyada Birisine Yumruk Atmak

Bu rüya zorbalığa, toplum içinde baş gösterecek fitneye, insanların arasını bozacak hilekar bir adama ve eğer dikkatli olunmazsa tehlikelere işarettir.

Eğer yumruk vurduğunuz kişi münafık bir adamsa dini vecibeleri yerine getireceğinize veya din için çalışacağınıza; eğer yumruk vurduğunuz masumsa, insanların arasında fitneyi sizin çıkarmanıza; eğer bu kişi kadınsa güçsüz bir kimseyi mağdur edeceğinize veya hatalar yapıp, çeşitli günahlar işleyeceğinize işaret olabilmektedir.

 

Rüyada Dövülmekten Korkmak

Rüyasında dövülmekten korktuğu için kaçan, saklanan veya sıkıntı içinde bulunduğunu gören kimse gerçek hayatta korktuğundan emin olur.

Bu rüya sizin için hayırlı bir rüyadır. Eğer bazı sıkıntılarınız varsa bunlardan kurtulur, eğer bir şeylerden çekiniyorsanız emin ve güvende olursunuz.

Bazen de böyle bir rüya görmek sizin için farklı bir başlangıç yapmaya veya herhangi bir değişikliği de yorulabilmektedir.

 

Rüyada Bir Ölü Tarafından Dövülmek

Rüyasında bir ölü tarafından dövülen kimse bir yolculuğa çıkar ve bu yolculuk tamamen onun hayrına gerçekleşir.

Bu rüya sizin için kaybettiğiniz bir şeyi bulacağınıza, her anlamda mutlu ve huzurlu bir dönem geçireceğinize, gerçek hayatta sıkıntılarınızdan arınıp feraha ereceğinize işarettir.

 

Rüyada Sopa İle Kendi Başına Vurduğunu Görmek

Bu rüyayı gören kişi devlet erkanından gelecek bir ihsana mazhar olur ve devlet büyüklerinden çeşitli iyilikler görür.

Bazı durumlarda bu rüya, kişinin yaptığı yanlışlara pişmanlık duymasına, kendi hatalarından dolayı bazı zorluklar yaşamasına veya sıkıntılı durumlara düşmesine de yorulabilmektedir.

 

Rüyada Bir Kişinin Başka Birisini Dövmesi

Rüyada gören kişinin değil de bir başkasının adam dövdüğünü görmek, eğer iki kişi de tanınıyorsa aralarında çıkacak tartışmalara, haksızlık sonucu edilen bedduaya işarettir.

Bu rüya yakında iki arkadaşınızın arasının açılacağına ve bu arkadaşlarınız arasında arabuluculuk vazifesi göreceğinize de yorulabilmektedir.

 

Rüyada Elleri Bağlı Birisini Dövmek

Rüyanızda elleri bağlı bir kimseyi dövmeniz sonradan pişman olacağınıza bazı işler yapacağınıza veya tanıdığınız bir kişinin hakkını yiyerek onun üzülmesine neden olacağınıza yorulur.

Bu rüya gören kişi için hayırlı değildir.

Yapacağınız davranışlarla çevrenizdeki insanları rahatsız eder ve mağdur olmalarına sebep olursunuz.

Bazen de bu rüya haksız yere kazanç sağlamaya veya dünya hayatında büyük bir günah işlemeye de yorulabilmektedir.

 

Rüyada Kırbaçla Dövüldüğünüzü Görmek

Rüyada elleriniz bağlı olarak kırbaçlandığınız görmeniz üzüleceğiniz bir söz işiteceğinize işarettir.

Bu rüya sevmediğiniz birisi tarafından sizin hakkınızda ortalığa yayılan dedikodular sonucunda canınızın sıkılmasına ve bu nedenle oldukça zor günler geçirmenize delalet eder.

Eğer siz birisini kırbaçlıyor ve kırbaçlanan kişi bu muameleyi hak ediyorsa, bu rüya insanlara yardım edeceğinize ve dünyevi olandan uzaklaşarak kendinizi ahiret hayatın adayıp o şekilde yaşayacağınıza yorulabilmektedir.

 

Rüyada Elle Dövülmek

Rüyada birisinin sizi elle dövdüğünü ve bunun üzerine vücudunuzda izler kaldığını görmeniz sizin için hayırlı ve güzel bir rüyadır.

Bu, rüya sahibinin yaşayacağı mutlu ve güzel günlerin habercisidir.

Yakında tüm sıkıntılarınızdan kurtulup feraha ereceğinizin habercisidir.

 

Rüyada Bir Topluluğun Kavga Ettiğini Görmek

Rüyada bir grubun birbirine girdiğini, birbirlerini dövüp kavga ettiklerini görmek rüya sahibini ait olduğu toplumun karışmasına, aralarına girecek fitneci insanlar nedeniyle huzurun bozulup, musibetlerin baş göstermesine işarettir.

Bu rüya yakında toplum içinde bazı aksaklıkların yaşanacağına ve sizin de bütün bunlardan etkileneceğinize yorulabilmektedir.

 

Rüyada Erkek Erkeğe Dövüşmek

Rüyada iki erkeğin dövüşmesi güç gösterisine, insanlar arasında kibrin yaygınlaşmasına veya güvensizliğin artmasına işarettir.

Bazı alimlere göre ise bu rüya güçlü bir ortaklığın sembolüdür.

Yakın zamanda yapacağınız işlerde başarı kazanıp insanlar tarafından takdir edilip sevileceğinize; güç gerektiren olaylarla karşılaşmaya, dirayetli olup sabretmeye de yorulabilmektedir.

 

Rüyada Nedenini Bilmeden Dövülmek

Rüyada niçin yapıldığını bilmeden dövülen kimse bir hayra nail olur veya çok talihli bir döneme girer.

Bu rüya, gören kişi için her anlamda kısmetin açıklığına ve bereketli bir yıla işaret olmaktadır.

 

Rüyada Kafaya Vurmak

Rüyasında bir kimsenin kafasına vuran kimse o kişiyi çeşitli sebeplerden ötürü kınar ve ayıplar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.