Rüyada birini boğmak

Ona zulmetmeye ve kötülük yapmaya işarettir. Birisini suda boğmak zarar vermeye, o kişiye karşı suç işlemeye, o kimsenin sıkıntıya girmesine yol açacak bazı eylemler içinde bulunmaya delalet eder.

Rüyada birisini iple boğup öldüren kişi, boğduğu insanı tanıyorsa maddi manevi konularda ona karşı kötü düşünceler içine girer ve yapacağı hilelerle hayatını mahveder.

Rüyada boğmak bazen de doğru yoldan çıkmaya ve kötü alışkanlıklar edinmeye yorumlanır.

Rüyada birisini elleri ile boğan kişi haksızlık yapar veya bu rüya dedikodu ederek insanlara iftira atmaya, o kişinin hayatını alt üst etmeye işaret eder.

 

Rüyada Boğulmak

Bu rüya genellikle işlediğiniz günahlar için yapılan bir uyarıdır.

Rüyayı gören kişi davranışlarına ve hareketlerine dikkat etmeli, yaptığı hatalara pişman olmalı ve tövbe etmelidir. Zira bu rüya maneviyatın bozulup, günaha girmeye, yanlış işler peşinde koşmaya işaret eder.

Rüyada suda boğulmak maddi sorunlara, iple boğulmak kişiye zulmedilmesine ve kalbinin kırılması, başka birinin elleriyle boğması, kişiye kötülük edecek sinsi ve hain bir düşmana, kişinin kendi kendini boğması ise yapacağı hatalar sonucunda pişman olacağı hadiselerin içinde bulunmaya delalettir.

 

Rüyada Birini Boğup Öldürmek

Bu rüya genellikle hayra yorumlanmamaktadır. Çünkü bu tarz rüyalar çıkacak anarşinin ve kişinin başına gelecek belaların habercisidir.

Rüyada birini boğup öldüren kimse, başka insanlara haksızlık yapar ve onların başına çeşitli musibetlerin gelmesine yol açar.

Bu rüya aynı zamanda haram yemeye, kişilerin arkasından konuşmaya ve çeşitli hilelerle uğraşmaya da işaret etmektedir.

 

Rüyada Birini Boğmanın Tabiri

Bu rüya sevmediğiniz bir kişiye iç dünyanızda hissettiğiniz nefret ve intikam duygularının bir göstergesidir.

Böyle bir rüya bazen de kurtulmak istediğiniz sorunlarınız ve sıkıntılarınız olduğuna işaret eder.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.