Rüyada birini aramak

Eğer aradığını kişiyi bulursanız tüm sıkıntılarınızdan ve üzüntülerinizden kurtulacak bir yol bulmanıza; eğer aradığınız kişiyi bulamazsanız, sıkıntıları bir müddet daha yaşayacağınızı işarettir.

Bazen de bu rüya iş ve özel hayatınızda yeni bir başlangıç yapmaya yorulur.

 

Rüyada Birinin Kendisini Aradığını Görmek

Rüyasında biri tarafından aranan kimse, eğer bekâr ise çok yakın bir zamanda kendisine çok fazla değer verecek ve kıymetini bilecek birisi ile karşılaşarak evlenir.

Bazen de bu rüya iş hayatında tutulan ve oldukça beğenilen bir insan olmanıza yorulmaktadır.

Biri tarafından aranan kişi, yanlış hareketlerinden dönmesine yardım edecek, çok seveceği namuslu ve takva sahibi bir adamla karşılaşır.

 

Rüyada Evi Aradığını Görmek

Rüyasında kendi evini arayan, aile içi sırlarını duymaması gereken kişilere söyler veya kendi hakkındaki bazı kötü bilgileri kötü niyetli insanlara ifşa eder.

Bu rüya insanın kendi kendisine zarar verecek eylemeler içerisinde olmasına, başkaları tarafından tahkir edileceği hareketlere veya günah işleyip sonra pişman olacağına işarettir.

Eğer evde aradığı şeyi bulursa rüya hayırla gerçekleşir.

 

Rüyada Telefon İle Aradığını Görmek

Rüyasında telefon ile birisini arayan kimse, uzun zamandır görmediği ve hasret kaldığı kişiye kavuşur.

Bu rüya bazen özleme, bazen güzel dost Meclislerinde bulunmaya bazen de arkadaşlıklara yorulur.

Telefonla aradığını kişiye ulaşmanız, eğer gurbette iseniz ailenize kavuşmanıza; telefonla ulaşamamanız ise bir müddet daha gurbetlik halinin devam edeceğine işarettir.

 

Rüyada Birini Arayıp Da Bulamadığını Görmek

Rüyada aradığını bulamamak genellikle hayırla yorulmamaktadır.

Bu rüya kişinin gerçek yaşamında da bazı durumlarda aynı şeyi yaşayacağına, belki özel hayatında sıkıntılar yaşayacağına belki iş hayatında baş gösterecek zorluklara işarettir. Aradığını bulmak ise anlatılanların tersi ile yorumlanır.

Rüyada aradığı kişiyi bulup onunla konuşmak ise her türlü dileklerin gerçekleşmesine, tüm sıkıntıların bitmesine ve muradına nail olmaya yorulur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.