Rüyada birinden para almak

Kişinin iş hayatında çok hırslı davrandığı için çok büyük sorunlar yaşadığına ve bu sorunları gidermek için de bulunduğu mevkinin kendisine sağladığı gücü kullanacağına delalet eder.

Ayrıca, rüya sahibinin, kendisine güvenmek konusunda sorun yaşadığına ve bu sebeple kendisini çok kötü hissettiğine rivayet eder.

 

Rüyada Birinden Para Aldığını Görmek

İş hayatında bulunduğu konuma pek uygun olmayan rüya sahibinin, bu açığı kapatmak için çok çaba sarfettiğine, ancak içinde taşıdığı bencillik ve hırs yüzünden çok yetersiz kaldığına ve bu sebeple giderek hınçlandığına yorum yapılır.

Eğer iş hayatında başarılı olmak istiyorsa böyle negatif davranışları ve duyguları çöpe atması gerektiğine işaret eder.

 

Rüyada Birinden Kâğıt Para Aldığını Görmek

Rüyayı gören kişinin, bir tanıdığının aracı olması ile çok büyük miktarda para kazanacağına ve çok iyi bir iş hayatına sahip olacağına yorulur.

Çok karlı bir işe girilmesi ya da yeni bir eşyanın satılması ile ilgili bir konuda ortaklık kurulması ya da yol gösterilmesi sayesinde çok iyi bir kazanç kapısına kavuşulacağına delalet eder.

 

Rüyada Birinden Bozuk Para Aldığını Görmek

Rüya sahibinin, iş hayatında çok sıkıntılı bir olayla karşılaşarak çok büyük bir zarara uğrayacağına ve bu yüzden dikkat etmesi gerektiğine alamet eder.

Yaşanan sıkıntının rüyayı gören kişinin bir ortaklığa girmesinden ya da pek güvenilir olmayan birine yüklü miktarda para kaptırmasından ötürü ortaya çıkacağına tabir eder.

 

Rüyada Para Almak

Yapılan işlerde çok büyük kazanç sağlanacağına, hiç beklenmedik bir işten yüklü miktarda para geleceğine ve atılan her adımda bolluk ve bereket ile karşılaşılacağına tabir eder.

Aynı zamanda, iş hayatında hep çok iyi ve çok değerli insanlar ile karşılaşılacağına ve her zaman başarılı biri olunacağına rivayet eder.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.