Rüyada birilerinden kaçmak

Gerçek anlamına benzer şekilde tabir edilir ve rüyayı gören kişinin kendini güvende hissetmediğine bu nedenle huzursuz olduğuna, içine dönerek eve kapandığına ve çareyi insanlardan uzaklaşmaya çalışarak aradığına işaret eder.

Rüya sahibini endişelendiren, düşündüren, tabir yerindeyse hop oturup hop kalkmasına neden olan bazı konuların varlığına dikkat çekilir.

 

Rüyada Birilerinden Kaçmak Saklanmak

Rüya sahibinin kimselerle paylaşmadığı, içine attığı ve söylemekten çekindiği bazı şeylerin olduğuna yorulur.

Kişi, diken üstünde oturuyor, kendini çok mutsuz hissediyor ve ne yapsa endişelerinden, kuruntularından ve vesveselerinden kurtulamıyor demektir.

 

Rüyada Polisten Kaçmak

Bu rüyada, birilerinden kaçmak ve birilerinden kaçıp saklanmak rüyaları ile benzer şekilde tabir edilir.

Rüyayı gören kişinin her şeyden şüphe ettiğine, bu nedenle hiç rahat olmadığına, kafasında sürekli bir şeyleri kurarak kendini sıkıntıya soktuğuna rivayet edilir.

 

Rüyada Birilerinden Saklanmak

Rüyayı gören kişinin yaptığı işlerde ne yapsa bir türlü içine sinmeyen ve aklına yatmayan bazı noktaların olduğuna bunun da rüya sahibinin canını çok sıktığına ve onu karamsar düşüncelere ittiğine alamet eder.

 

Rüyada Kaçmak

Ruhunu, bedenini ve kalbini her türlü kötü alışkanlıklardan, düşüncelerden ve niyetlerden arındırmaya, Allah’a daha yakın olmak için çabalamaya, bol bol hayır işleri yaparak sevap sahibi olmaya, dine yönelmeye ve mazbut bir yaşam sürmek adına bu doğrultuda hareket etmeye tabir edilir.

 

Rüyada Birilerinden Kaçmaya Çalışmak

Rüya sahibinin yanlışlarından ve eksiklerinden kurtulmak için mücadele ettiğine geçmişi silip, kendisi için yeni bir hayat kurmaya çalıştığına, kaybettiği insanları kazanmak için iyi niyetlerle yola çıkacağına, geçmişi unutarak bundan sonra yolun kalan kısmına bakacağına delalet eder.

Rüyayı gören kişinin daha iyi bir yaşam için çaba sarf ettiği şeklinde kabul edilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.