Home Yaşam Astroloji Bir Görmek

Bir Görmek

0
637
Rüya tabirleri

Rüyada bir görmek

Genel anlamda tüm rakamlarda olduğu gibi zaman işaretçisi olarak yorumlanır.

Kişinin çok başarılı bir hayat geçireceğine ve yaptığı işte her zaman en iyi olacağına, kişiliğiyle de dikkat çekeceğine işarettir.

İş hayatında rakipleri geride bırakacak güce sahip olmaya alamet olan rüya, çok yakında alınacak güzel haberlerin kişinin tüm hayatında güneş gibi doğacağına ve olumlu etkiler bırakacağına da delalettir.

Zaferle sonuçlanan girişimlerin, sınavlarda üstün başarı göstererek iyi bir kariyer yapmanın, iş konusunda her geçen gün büyümenin ve mal varlığı anlamında da zengin bir yaşama adım atmanın tabiridir.

Genellikle iyiye yorulur ve kişinin geleceğinin bugünden daha güzel olacağını, her isteğin gerçekleşeceğini alamet eder.

 

Rüyada Bir Rakamı Görmek

Benzer yorumlanabilecek rüya, her türlü güzel gelişmenin, uğurun, baht açıklığının, kişinin kapanan kısmetlerinin yeniden açılmasının, nazardan korunmanın işaretidir.

Bir rakamı gören kimseler elde ettikleri gücü kendilerini zirveye taşıyacak şekilde kullanırlar ve ailelerinin hayat standartlarını da yükseltirler.

Mutluluk dolu haberlerin, kişinin geleceğe yönelik planlarında daha öz güvenli hareket etmesine neden olacak gelişmelerin de tabiri olan rüya, yeni yaşam fikirleri ve görüşleri almak, kendini yenilemek için fırsat bulmak manasına da gelir.

 

Rüyada Bir Rakamlı Tarih Görmek

İçinde bir rakamı olan tarih gören kimseler o tarihi anımsıyorlarsa rüyalarının yorumu ona göre yapılmalıdır.

Görülen tarih net hatırlanmıyorsa, bu durumda kısa vadede yapılan yatırımların iyi sonuçlanacağını, önemli bir haber alınacağını ve kişinin yaşamında bazı değişiklilerin vuku bulacağını işaret eder.

Ani nikah tarihi almanın veya kısa sürede düğün hazırlığı yapacak olmanın da işaretçisidir.

 

Rüyada Bir Görmenin Tabiri

Aşırı ego sahibi olmak, her zaman göz önünde bulunmak ve girilen ortamlarda lider gibi görünmek istemenin işaretidir.

Bir rakamı kişinin kendi varlığını çok önemsemesine ve her işte en iyi olmak için fazla çaba sarf ettiğine, her şeyin en iyisini kendisinin bildiğine inandığını da sembolize eder.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.