Bir Erkeğe Sarılmak

Rüya tabirleri

Rüyada bir erkeğe sarılmak

Bekar kişiler için yakında evlenmeye, kısmetin açılmasına, nişanlılar için en yakın zamanda hayırlı ve güzel bir düğüne, evli kimseler için sarıldığı erkek tanınıyorsa ondan yardım görmeye veya bir günah işlemeye işarettir.

Gören kişi sarıldığı erkeği tanımıyorsa rüyasında gördüğü kişiye benzer birisi ile evlenir veya sıkıntılı zamanında öyle bir kimseden yardım görür.

 

Rüyada Sarıldığı Kişi İle Evlenmek

Rüyasında bir kimseye sarılan ve daha sonra onunla evlenen kişi, hiç beklemediği bir yerden hayır ve menfaat görür.

Bu rüya, güçlü ve kudretli bir adamın emrine girmeye ve o adam sayesinde işa hayatında başarılar kazanmaya işarettir.

 

Rüyada Bir Erkeğin Boynuna Sarılmak

Tanıdığı bir erkeğin boynuna sarılmak, o erkeğin iş hayatında yükselmesine, tanınan ve saygı gösterilen birisi olmasına ve lider vasıflarına sahip olup idarecilik makamına yükselmesine işarettir.

Boyna sarılmak bazen de sarıldığınız kimseden yardım göreceğinize veya aranızdaki muhabbeti ilerleteceğinize yorumlanır.

 

Rüyada Bir Erkeğin Başka Bir Erkeğe Sarılması

Bu rüya dayanışmanın ve karşılıklı menfaatlerin bir göstergesidir.

Bu rüyayı gören kişi kendisini seven ve daima yardım eden dostların arasında bulunur veya çok kısa bir süre içerisinde her anlamda güvenip, muhabbet edeceği ve çok iyi anlaşacağı iyi arkadaşlıklar kurar.

Bazen de bu rüya uzun süredir küs olduğunuz bir kimse ile karşılaşıp onunla tekrar konuşmaya ve helallik dilemeye yorumlanır.

 

Rüyada Bir Dostla Sarılmak

Rüyada bir arkadaşınızla veya dostunuzla sarılmanız eşinizle birlikte uzun ve güzel bir ömür yaşayacağınıza ve birlikte yaşlanacağınıza işarettir.

Bazen de bu rüya gören kişi için uzun bir ömre, hastalıklardan kurtulmaya, eğer sıkıntı yaşıyorsa en kısa sürede güçlü bir adam sayesinde bir sıkıntıların feraha ulaşmasına işaret eder.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.