Bir Anda Aşk

0
318
bir-anda-ask

İlk görüşte aşk…

ilk karşılaşmanızda ki duruş, yüz mimikleri, giyim ve hatta parfumu bile aşık olmanıza yetecek bir etkendir aslında.

Bir anda gereksiz heyecana kapılma, kalp atışın da hızlanmalar, terleme gibi fiziksel olarak değişimlere uğrayabilirsin.

Fiziksel olduğu kadar da pisikolojik olarak da zaten çoktan değişimler olacaktır. Vücudun mutluluk hormanlarını çoktan salgılamaya başladı ve tüm bunların nedeninin cevabı kalbinde saklı…

 

Her zaman ki gibi bir günde, her zaman ki gibi sıradan programınızın arasında bir anda tüm günü, haftayı, ayı hatta yılınız değişebilir. Çünkü evet ilk görüşte aşk mümkündür. bir anda biri çıka gelir gözlerinizi alamaz, midenizde hareketlenmeler olur gidip bir an önce konuşmak ve onu seyrederken hiç çekinmeden doya doya izlemek için konuşmak, ellerini tutup kokusunu teneffüs etmek isteyebilirsiniz. Tüm bunlara engel olmak isterken bir yanda da engelleri kaldırmak isteyebilirsiniz.

Aşkın ne zaman sizi bulacağı hiç belli olmaz Bazen sadece sırdan bir gülüş, bazen küçük bir tebessüm, bazen gözlerindeki parıltı tüm hislerini ve vücut hormonlarını harekete geçirebilir kalbini bir başkasına bırakabilirsin. Bence artık sizde bundan sonra giyiminizle birlikte parfüm ve duruşunuza özen gösterin.

Bir erkek için öncelik görüntüden ibaret olurken bir kadın için erkekler de görünüşten daha önemli olan şey kişilik ve karakterdir. Bu sebeble kadınlara nazaran erkekler daha çok ve daha çabuk bağlanırlar.

Sizce Yorumunuz Nedir ?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.