Rüyada binalar görmek

Görülen rüyaya ve binaların durumuna ilişkin yorumlanmalıdır.

Binalar, rüya sahibinin yaşamında var olan engelleri temsil eder ve gelecek planları yaparken kişinin ayağını bağlayacak, rahat ve özgür hareket edebilmesine engel olan bir soruna işarettir.

Kişinin aileden birine ömür boyu bakmak zorunda kalacağına ya da yatalak bir aile yakını nedeni ile bulunduğu yerden ayrılamayacağını ve bu yüzden psikolojik olarak depresyona girebileceğini de alamet eder.

Eski ya da yıkık binalar görmek yaşanacak hayal kırıklıklarının çok büyük olacağına ve bu duruma kişinin uzun süredir değiştirmemekte ısrar ettiği tutumunun neden olduğuna, bazen de aşırı inatçı yaklaşımların kişinin bugününe ve özellikle de geleceğine istenmeyen olumsuz etkilerde bulunacağına alamet eder.

 

Rüyada Eski Binalar Görmek

Yanlış inançlar, aşırı derecede kendine güven nedeni ile iş hayatında yaşanacak aksiliklere ve kişinin kolayca elde edebileceği başarılara davranışlarındaki tutarsızlık yüzünden ulaşamayacağına işaret eder.

İnsanları yönetmek konusunda duyulan büyük isteğin zaman zaman kişilere baskı yapma durumuna geldiğine ve işverenler için çalışanlarla aralarında oluşacak büyük çatışmalara haber verir.

Eski binalar aynı zamanda geçmişten gelen sorunların bugün hala geçerliliğini koruduğuna ve kişinin mutsuz hayatının bir müddet daha devam edeceğine, yeni bir hayat için mutlaka geçmişle bağların koparılması gerektiğine de uyarıda bulunur.

 

Rüyada Yıkık Binalar Görmek

Bin bir emek ve zahmetle oluşturulan işin, hayatın bir anda mahvolmasına alamet olan rüya hayra yorulmaz ve kişinin altından kalkması zor bir hayal kırıklığı yaşayacağına delalet eder.

Bitmek bilmez çatışmalara, düşmanlardan kurtulamamaya, kişinin yalnızca akıl yolu ile silahlanarak olumsuzluklardan kurtulabileceğine tabir edilir.

 

Rüyada Binalar Görmenin Tabiri

Yaşam mücadelesini ve bu mücadelenin çok çetin geçtiğini sembolize eder.

Rüya sahibinin kolay bir hayat sürmediğini ve hayatta kalma mücadelesinde aklı ön plana koysa da duygularına yenik düştüğünü, büyük çatışmalar yaşadığını da işaret eder.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.