Rüyada binadan atlamak

Yaşandığı an fark edilemeyen bir iyiliğin habercisidir. Bu durum kişi için ilk zamanlar kötü gibi görünse de, ilerleyen zamanlarda onun hayrına olduğunu anlamasıyla iç huzura ereceğine alamet eder.

Pek çok farklı anlama gelebilecek olan rüya, yüksek bir binadan atlandığı görülürse kişinin makamından olacağına yorulur.

İş kaybına ya da para açısından zorluk çekileceğine haber verdiği gibi, sosyal ortamlarda keyifsiz zamanlar geçirmenin, eski arkadaşlarla aranın açılacak olmasının da işaretçisidir.

Bazı yorumculara göre rüya kişinin yaptığı bir hatanın sebep olacağı felaketler zincirine, mahvoluşa, ailesinin parçalanmasına dair bilgiler verdiğine tabir edilir.

Büyük bir felaketin yaşanacağına ve rüya sahibinin sağlığını da tehlikeye atacak bazı durumların ortaya çıkacağına da delalet eder.

 

Rüyada Yüksek Binadan Atlamak ve Ölmek

Hayrı dokunmayacak bir işle meşgul olmak, tüm zamanını bu işle geçirmek, elindeki paranın kıymetini bilmemek ve bu nedenle borçlanıp büyük sorunlar yaşamak manasına gelir.

Rüya sahibinin sorumsuzluğunun bedelini ağır ödeyeceğini, dikkatsizce davranması ve herkese inanması yüzünden hayatının hiç de istediği gibi gitmeyeceğini bildiren rüya, çok iyi giden işlerin bozulacağına, büyük paralar kazanan kişilerin bir anda kayıplar yaşayarak fakirleşeceklerine, zevk ve sefa içinde geçirilen yaşamın neredeyse bir fakirhanede son bulacağına da tabir edilir.

 

Rüyada Binadan Atlayıp Bacağını Kırmak

Genellikle ilerleyen zamanlara önemli bir tecrübe olarak hatırlanacak olayların yaşanacağına tabir edilir.

Geçici sıkıntılar veya hastalıkların söz konusu olacağı bu dönemde kişinin her an yanında olan dostları ve sevdikleri sayesinde yaşanan sorunların kişide büyük zararlar bırakmayacağına, yapılan hataların farkına varılarak büyük dersler alınacağına işaret eder.

 

Rüyada Binadan Atlamanın Tabiri

Binadan atlamak, terk etmek istenilen bir yeri veya kurtulmak istenen bir anıyı, durumu ifade eder.

Kişiye pek çok açıdan sıkıntı veren durumların işareti olan rüya, bulunulan şehirden ayrılmak, yeni bir hayata başlamak, izini kaybettirmek ve ikinci bir şansa sahip olmak için istek duymak manasına da gelir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.