Rüyada bilek görmek

Rüyada görülen bileğe bağlı olarak iki farklı şekilde yorumlanır.

Eğer rüyada el bileği görülmüşse kişinin iş hayatı ve aile hayatı içinde çok çaba sarfettiğine, bu sayede sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına ve elinde bulunan imkânlar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine alamet eder.

Eğer rüyada ayak bileği görülmüşse çok büyük kazançlar elde edileceğine ve çok rahat bir hayat sürüleceğine delalet eder.

 

Rüyada Bilek Kopması

Kişinin, kendisini mutsuz edecek olan kişilerden ve olaylardan kurtulacağına, başını ağrıtan ve bazı konularda kendisine köstek olup işlerinin kötüleşmesine sebep olan kişilerden uzaklaşacağına ve daha rahat ve daha mutlu yaşayacağı bir döneme gireceğine tabir edilir.

 

Rüyada Bilek Kırılması

İş hayatında çok sevilen bir kişi ile yapılan ortaklığın çıkan bir anlaşmazlık sonucu bozulacağına, sıkıntılı ve yorucu bir döneme girileceğine, işlerin yavaşlayacağına, çok büyük sorunlarla boğuşulacağına ve yakın zaman içinde yeni bir ortaklık için bazı girişimlerde bulunulacağına işaret eder.

 

Rüyada Bilek Kesilmesi

Kişiyi hayatı boyunca onu derinden sarsacak, hayal kırıklığına uğratacak, emeklerini boşa çıkaracak ve yıkılmasına neden olacak bir olayla karşılaşacağı anlamına gelir.

Bu sebeple kendisi için ya da işi için bir karar verdiğinde daha dikkatli ve enine boyuna düşünerek adım atması gerektiğine alamet eder.

 

Rüyada Bilek Güreşi Yapmak

Hayat içinde sürekli koşuşturup duran ve ekmeğini kazanmak için bin bir türlü yol deneyen kişinin, çok fazla rakibe sahip olduğuna, bu yüzden işlerinin istediği gibi gitmediğine, bu kişilerden gelebilecek kötülüklere karşı kendisini koruması ve kollaması gerektiğine aksi halde sıkıntı çekeceğine rivayet eder.

 

Rüyada Bilek İncinmesi

Sevilen bir kişi ile yaşanan bir tartışmadan ya da bir tatsızlıktan ötürü küslük yaşanacağına tabir edilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.